Гірськолижні тури в Болгарію

Відвідування дозволено. Особам старше 12 років для в'їзду в країну потрібен один з документів у цифровому форматі: сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест за 72 години до вильоту або тест на антиген за 48 годин. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Болгарії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Болгарія гірськолижна

З кожним роком на сайті poehalisnami.ua збільшуються продажі зимових турів на Балкани. Доступні ціни на гірськолижний відпочинок в Болгарії, близькість до України і зручне транспортне сполучення сприяють зростанню популярності цього напрямку. Підвищує попит на путівки і відсутність мовного бар'єру, адже місцеві жителі розуміють російську мову.


Чим привабливі гірські лижі в Болгарії

Гори займають 30% території країни. Заповзятливі болгари скористалися такою перевагою і активно взялися за розвиток інфраструктури для зимових видів спорту ще в XX столітті. В результаті багаторічної роботи з'явилися кілька добре обладнаних курортів з трасами різної складності. Тут знайдуться цікаві маршрути для професійних сноурайдеров, а новачки і діти можуть навчитися спортивному мистецтву ковзання на лижах чи сноуборді. Лижний сезон починається на початку грудня.


зимові курорти

гірськолижна Болгарія представлена десятком курортних містечок з новим і трохи застарілим обладнанням, комфортабельними готелями, додатковими розвагами.

  • Банско - найбільший курорт з 70 км спусків різної складності, крісельними і бугельні підйомники, фан-парком для сноубордистів і катком. Для дітей відкрита школа зимових видів спорту, також можна скористатися послугами няні.
  • БоровецьабоЧамкорія -місце, де були створені перші лижні маршрути, майже 50 км. Професіоналам доступні 9 «червоних» і 4 «чорних», любителям - 8 «синіх», новачкам - 4 «зелених» траси.
  • Пампороворозташований в екологічно чистому районі Родопских гір. Туристична інфраструктура представлена сучасним готельним комплексом і невеликими готелями, лижної школою з денним дитячим садом, нічними клубами. Поблизу знаходяться термальні джерела.
  • Вітошазнаходиться в 30 хвилинах їзди від Софії. 13 спусків простяглися на 29 км, 15 км з них підходять для катання на бігових лижах. Обслуговують мережа трас 16 км підйомників, розрахованих на прийом 8000 чоловік на годину.
  • Пологі схили малого курортуПанічіштепідходять для новачків і дітей.НаДобрініштеоблаштована найдовша в країні траса - 4,7 км.ВЧепеларе,крім інфраструктури, цікавий спелеологічний музей.Маловіца- це болгарський центр альпінізму.

Скільки коштує зимовий відпочинок на болгарських гірських курортах

Гірськолижні тури в Болгарію на 2022 рік на двох з проживанням в недорогих готелях в розпал сезону коштують від 200 до 300 EUR на тиждень, не включаючи проїзд. В кінці березня вартість знижується на 20-30 EUR. 7 днів для двох дорослих в п'ятизірковому резорте обійдуться від 570 EUR, в залежності від курорту. Поїздка на туристичному автобусі з 5 ночівлею обійдеться в 145 EUR з людини. Якщо ж ви захочете купити гірськолижний тур в Болгарію на Новий рік, приготуйте 350-615 EUR на одну ніч для двох.

Одноденні скі-паси на сезон 2022 коштують від 5-8 EUR на малих курортах та від 20-30 EUR - на Банско, Вітоше, Пампорово, Боровець. Безліміт на 6 днів обійдеться в районі 60 EUR для дітей і 100 EUR - для дорослих. Тижневі абонементи на підйомник, навчання в лижній школі та оренду обладнання коштують 150-250 EUR.