Гірськолижні тури в Болгарію

Відвідування країни дозволено. До 31.07.2021 р. потрібен ПЛР-тест за 72 години до перетину кордону або експрес-тест на антигени SARS-CoV-2 за 48 годин до в'їзду в країну. Заміною тестам можуть послужити довідка про пройдений курс вакцинації або довідка про перенесений COVID-19 не менше ніж за 14 днів і не більше ніж за 6 місяців до вильоту. Від цих вимог звільнені діти віком до 4,99 років. Після повернення потрібна самоізоляція з додатком «Дій. Вдома» або довідка про негативний ПЛР-тест.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Болгарії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Болгарія гірськолижна

З кожним роком на сайті poehalisnami.ua збільшуються продажі зимових турів на Балкани. Доступні ціни на гірськолижний відпочинок в Болгарії, близькість до України і зручне транспортне сполучення сприяють зростанню популярності цього напрямку. Підвищує попит на путівки і відсутність мовного бар'єру, адже місцеві жителі розуміють російську мову.


Чим привабливі гірські лижі в Болгарії

Гори займають 30% території країни. Заповзятливі болгари скористалися такою перевагою і активно взялися за розвиток інфраструктури для зимових видів спорту ще в XX столітті. В результаті багаторічної роботи з'явилися кілька добре обладнаних курортів з трасами різної складності. Тут знайдуться цікаві маршрути для професійних сноурайдеров, а новачки і діти можуть навчитися спортивному мистецтву ковзання на лижах чи сноуборді. Лижний сезон починається на початку грудня.


зимові курорти

гірськолижна Болгарія представлена десятком курортних містечок з новим і трохи застарілим обладнанням, комфортабельними готелями, додатковими розвагами.

  • Банско - найбільший курорт з 70 км спусків різної складності, крісельними і бугельні підйомники, фан-парком для сноубордистів і катком. Для дітей відкрита школа зимових видів спорту, також можна скористатися послугами няні.
  • БоровецьабоЧамкорія -місце, де були створені перші лижні маршрути, майже 50 км. Професіоналам доступні 9 «червоних» і 4 «чорних», любителям - 8 «синіх», новачкам - 4 «зелених» траси.
  • Пампороворозташований в екологічно чистому районі Родопских гір. Туристична інфраструктура представлена сучасним готельним комплексом і невеликими готелями, лижної школою з денним дитячим садом, нічними клубами. Поблизу знаходяться термальні джерела.
  • Вітошазнаходиться в 30 хвилинах їзди від Софії. 13 спусків простяглися на 29 км, 15 км з них підходять для катання на бігових лижах. Обслуговують мережа трас 16 км підйомників, розрахованих на прийом 8000 чоловік на годину.
  • Пологі схили малого курортуПанічіштепідходять для новачків і дітей.НаДобрініштеоблаштована найдовша в країні траса - 4,7 км.ВЧепеларе,крім інфраструктури, цікавий спелеологічний музей.Маловіца- це болгарський центр альпінізму.

Скільки коштує зимовий відпочинок на болгарських гірських курортах

Гірськолижні тури в Болгарію на 2021 рік на двох з проживанням в недорогих готелях в розпал сезону коштують від 200 до 300 EUR на тиждень, не включаючи проїзд. В кінці березня вартість знижується на 20-30 EUR. 7 днів для двох дорослих в п'ятизірковому резорте обійдуться від 570 EUR, в залежності від курорту. Поїздка на туристичному автобусі з 5 ночівлею обійдеться в 145 EUR з людини. Якщо ж ви захочете купити гірськолижний тур в Болгарію на Новий рік, приготуйте 350-615 EUR на одну ніч для двох.

Одноденні скі-паси на сезон 2021 коштують від 5-8 EUR на малих курортах та від 20-30 EUR - на Банско, Вітоше, Пампорово, Боровець. Безліміт на 6 днів обійдеться в районі 60 EUR для дітей і 100 EUR - для дорослих. Тижневі абонементи на підйомник, навчання в лижній школі та оренду обладнання коштують 150-250 EUR.