Раннє бронювання Сіде

  Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страхування від COVID-19 включено у вартість туру. Докладніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Вибирайте раннє бронювання

Купувати путівки на відпочинок заздалегідь часто вигідніше, ніж ловити гарячі тури в останній момент. Такраннє бронювання Мармарису, Кемера, Белека коштує не дорожче, а іноді і дешевше «гарячих» аналогів. При цьому задовго до вильоту вибір готелів більше, адже ранні знижки туроператори надають з метою планування доходів, а перед вильотом - вже розпродають залишки. Ця особливість стосується продажу турів на всі турецькі курорти, Сіде в тому числі.

Другий момент - час на підготовку. Оформляючи раннє бронювання відпочинку в Сіде, ви отримуєте 3-6 місяців на планування поїздки. За стільки часу можна дізнатися докладніше про курорт та околицях, продумати план. І не варто хвилюватися про форс-мажорів, на випадок відміни подорожі можна оформити страховку від невиїзду.


Чому Сіде?

Невелике курортне містечко розташований не дуже близько до аеропорту - в 70 км. Але його гідності спонукають тисячі туристів вибирати раннє бронювання путівок в Сіде. На відміну від Кемера, курорт радує відпочиваючих природними піщаними пляжами. Узбережжя широке і пологе, а між скелями ховаються чарівні дикі ділянки. Пляжі в Белеку теж покриті природним піском, вхід в воду такої ж м'який. Але якщо вартість має значення, то ціна раннього бронювання Сіде буде краще: відпочивати тут дешевше в 1-1,5 рази.

Традиційно центральна частина курорту підходить для молодіжного та активного дозвілля. Дискотеки, бари, ресторани і магазини розташовані переважно вздовж узбережжя в серці міста. На околиці інфраструктура не настільки розвинена, розваги можна знайти на території готелів. Але завдяки поширеним All Inclusive і Kids Friendly сервісів сімейні канікули пройдуть весело.

Туристичний сайт poehalisnami.ua рекомендує раннє бронювання турів в Сіде для шанувальників античної історії та культури. Місто називають музеєм старовини через велику кількість пам'яток, серед яких є 2000-літні пам'ятки архітектури. Добиратися до цікавих місць зручно: по курорту курсують долмуши, а автобусні зупинки розташовані в 2-3 хвилинах ходьби від готелів.

Любителям екстремального відпочинку теж не доведеться нудьгувати. Крім традиційних водних розваг у пляжу, з Сіде можна відправитися на рафтинг. З міста і навколишніх селищ Кумка, Кизилагач, Тітреенгель, Чолакли, Соргун, Гюндогду відправляються екскурсії в Каньйон Кепрюлю. Звідти туристи спускаються на байдарках по річці Кепрючай. Якщо ви не проти отримати порцію адреналіну від запливу по гірському потоку, оформляйте раннє бронювання Сіде на літо. Річка досить холодна, а в літні місяці її води більш-менш прогріті.

На курорті переважають великі п'ятизіркові туркомплекси і хороші готелі категорії 4 *. Недорогі варіанти житла можна знайти поруч з історичним центром або на мисі, а також на третій береговій лінії.


Важливі моменти про курорт

  • Пляжі в Сіде піщані, але є відмінність у заході в воду. Західне узбережжя більш пологе, море тут неглибоке і краще підходить для відпочинку з дітьми. У східній частині зустрічаються кам'янисті ділянки і обриви.
  • Плануючи раннє бронювання Сіде на 2022 рік, врахуйте, що в багатьох готелях не заселяють одиноких чоловіків.
  • Унікальні пам'ятки курорту: 2000-річні руїни (арочні ворота, міські стіни), що добре зберігся давньоримський амфітеатр на 20 000 глядачів, водоспад на річці Манавгат.