Тури в Туреччину на жовтень

Жовтневі тури в Туреччину

Путівки до Туреччинизадовольняють основні потреби туриста-економія на відпочинку з отриманням якісного сервісу, різноманіття розважальних програм і об'єктів, робота готелів по системі «Все включено» і всі умови для проживання в Резорт з дітьми. До глибокої осені люди тягнуться до турецького узбережжя, щоб насолодитися красою оксамитового сезону.


Осінь в Туреччині

Готелі у вересні все ще працюють в звичному режимі і продовжують приймати туристів. Високий сезон офіційно триває до кінця першого осіннього місяця. Відпочинок в кінці жовтня в Туреччині стає спокійніше, дощі трапляються ближче до кінця сезону, а при вдалому розкладі купатися можна навіть на початку листопада.

У цей період країна стає лідером серед всіх туристичних напрямків: встановлюється оптимальне співвідношення цін на проживання та якості обслуговування.

У першій половині міжсезоння сонце не пече, а приємно гріє. Денна температура повітря утримується на позначці +25 ° С, але вже віє свіжістю. Вода біля берегів прогріта до +20 ° С. З настанням жовтня спостерігається різка зміна погоди протягом дня, але це не перешкода для приємного проведення часу на анатолійському узбережжі. Сприятливі кліматичні умови залишаються в Аланії і Сіде.

Осінь приносить з собою тишу і самітність, зниження вартості путівок і гарячі тури в Туреччину на жовтень. Настає час, коли пляжний відпочинок змінюється подієвим і екскурсійним.


Особливості відпочинку на курортах Туреччини в жовтні

Кліматичні умови в першій половині жовтня ще балують сонячними днями, але до кінця погода стає більш непередбачуваною. У цей час важливо не помилитися з вибором курорту.

Пляжний відпочинок в жовтні в Туреччині залишається комфортним в Кемері, Сіде, Аланьї і Анталії. Тут денні температури завмирають на показниках +21 ° C ... + 25 ° С. На початку місяця дощів боятися не варто, а в море купатися можна сміливо - + 22 ° С ... + 24 ° С.

Кількість похмурих днів вдвічі більше на Егейському узбережжі.

Досить комфортна температура зберігається в Мармарисі: вдень - +26 ° С, вночі - + 16 ° С, в Бодрумі ж на пару градусів тепліше. Придбати тур до Туреччини в жовтні на ці курорти - рішення виправдане.

Більш прохолодними кліматичними умовами зустрічає гостей Стамбул. Вдень стовпчик термометра добігає до +20 ° С, в нічний час температура - близько +12 ° С. Часті опади.

У поїздку візьміть утеплену одяг: ранкова і вечірня прогулянка супроводжується відчутною прохолодою. Купатися рекомендується в пікові денні години. Після обіду можливо хвилі на воді, хоча час штормів поки попереду.

Недорого купити путівку в Туреччину на жовтень можна вже до кінця місяця, щоб провести час на відомих курортах без метушні, яка буває в високий сезон.


Вартість відпочинку в Туреччині в жовтні

Прийшов час, коли тури «Все включено» на жовтень в Туреччині значно впали в ціні в порівнянні з літом. Стартова ціна на тижневу відпустку удвох-500 USD, з урахуванням проживання в недорогому готелі категорії 3 *. Найдешевше зупинятися в Кемері і Аланьї. Вище бюджет для курортів Сіде і Белек.

Щоб провести осінній уїк-енд в Стамбулі парою, для поїздки необхідно підготувати в середньому 800 USD.

Розглянемо цінову політику турів на узбережжі в середині жовтня по основним курортним напрямками:

  • Сіде: 3 * - 500-950 USD, 4 * - 600-1200 USD, 5 * - 750-1500 USD
  • Кемер: 3 * - 500-800 USD, 4 * - 500-850 USD, 5 * - 700-1200 USD
  • Бодрум: 3 * - 650-1200 USD, 4 * - 750-1500 USD, 5 * - 800-2000 USD
  • Мармарис: 3 * - 600-1000 USD, 4 * - 650-1250 SUD, 5 * - 800-1500 USD
  • Анталія: 3 * - 600-1000 USD, 4 * - 650-1200 USD, 5 * - 700-1500 USD

Діапазон цін приблизний, з урахуванням того, що поїздка для двох дорослих туристів запланована на 7-9 днів в готелі з системою All inclusive. Пам'ятайте і про те, що гарячі путівки в Туреччину на жовтень також реальні. Якщо немає прихильності до робочого місця і відпускного графіком, на відпочинку можна пристойно заощадити.

Турагентство "Поїхали з нами» підбере своїм клієнтам кращі варіанти для незабутнього відпочинку. Менеджери розкажуть про можливі нюанси, покажуть цікаві пропозиції і сформують перелік турів, що задовольняють запит клієнта. На сайті можна попередньо ознайомитися з рейтингом готелів, відгуками туристів і акціями на путівки.

Відвідування дозволено. 
Для в'їзду потрібен негативний ПЛР-тест не пізніше 72 годин до вильоту на англійській мові. На бланку мають бути вказані імя, прізвище та серія з номером загранпаспорту. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру.
Після повернення самоізоляція не потрібна.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки