Тури в Туреччину на жовтень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Жовтневі тури в Туреччину

Путівки до Туреччини задовольняють основні потреби туриста — це економія на відпочинку з отриманням якісного сервісу, різноманіття розважальних програм і об'єктів, робота готелів по системі «все включено» і всі умови для проживання в резортах з дітьми. 

Приморська Туреччина у жовтні часто не менш приваблива, ніж у червні чи липні. Завдяки чудовій погоді, до глибокої осені люди тягнуться до турецького узбережжя, щоб насолодитися красою оксамитового сезону.

Осінь в Туреччині

Готелі у вересні все ще працюють в звичному режимі і продовжують приймати туристів. Високий сезон офіційно триває до кінця першого осіннього місяця. Відпочинок в кінці жовтня в Туреччині стає спокійніше, дощі трапляються ближче до кінця сезону, а при вдалому розкладі купатися можна навіть на початку листопада.

У цей період країна стає лідером серед всіх туристичних напрямків: встановлюється оптимальне співвідношення цін на проживання та якості обслуговування. Саме недорогі гарячі тури на жовтень в Туреччину дають можливість провести відпустку в одному з преміум-готелів, де влітку вартість проживання була значно вищою. Та й великого напливу туристів вже немає, тому в ресторанах, біля басейнів та на пляжах малолюдно і можна проводити час максимально комфортно.

У першій половині міжсезоння сонце не пече, а приємно гріє. Денна температура повітря утримується на позначці +25 ° С, але вже віє свіжістю. Вода біля берегів прогріта до +20 ° С. З настанням жовтня спостерігається різка зміна погоди протягом дня, але це не перешкода для приємного проведення часу на анатолійському узбережжі. Сприятливі кліматичні умови залишаються в Аланії і Сіде.

Осінь приносить з собою тишу і самітність, зниження вартості путівок і гарячі тури в Туреччину на жовтень. Настає час, коли пляжний відпочинок змінюється подієвим і екскурсійним.

Особливості відпочинку на курортах Туреччини в жовтні

Кліматичні умови в першій половині жовтня ще балують сонячними днями, але до кінця погода стає більш непередбачуваною. У цей час важливо не помилитися з вибором курорту.

Пляжний відпочинок в жовтні в Туреччині залишається комфортним в Кемері, Сіде, Аланьї і Анталії. Тут денні температури завмирають на показниках +21... + 25 °С. На початку місяця дощів боятися не варто, а в море купатися можна сміливо — +22... +24 °С.

Кількість похмурих днів вдвічі більше на Егейському узбережжі.

Досить комфортна температура зберігається в Мармарисі: вдень — +26 °С, вночі — + 16 °С, в Бодрумі ж на пару градусів тепліше. Придбати тур до Туреччини в жовтні на ці курорти — рішення цілком виправдане.

Більш прохолодними кліматичними умовами зустрічає гостей Стамбул. Вдень стовпчик термометра добігає до +20 °С, в нічний час температура — близько +12 °С. Часті опади не завжди сприяють пішим прогулянкам, але їх короткочасність дозволяє все ж таки знаходити періоди для екскурсій містом, катань на яхті або катері Босфором і походів в етнічні ресторанчики. Тобто відпочинок в Турції на жовтень цілком можна провести у колоритному Константинополі, замовивши авіа чи автобусний тур на другу половину осені, наприклад, на час шкільних канікул.

У поїздку візьміть утеплену одяг: ранкова і вечірня прогулянка супроводжується відчутною прохолодою. Купатися рекомендується в пікові денні години. Після обіду можливо хвилі на воді, хоча час штормів поки попереду.

Недорого купити путівку в Туреччину на жовтень можна вже до кінця місяця, щоб провести час на відомих курортах без метушні, яка буває в високий сезон.

Вартість відпочинку в Туреччині в жовтні

Прийшов час, коли тури «Все включено» на жовтень в Туреччині значно впали в ціні в порівнянні з літом. Таким чином путівки в Туреччину у жовтні можуть бути досить бюджетним варіантом. Стартова ціна на тижневу відпустку удвох — 500 USD, з урахуванням проживання в недорогому готелі категорії 3*. Найдешевше зупинятися в Кемері і Аланії. Вище бюджет для курортів Сіде і Белек.

Щоб провести осінній уїк-енд в Стамбулі парою, для поїздки необхідно підготувати в середньому 800 USD. Такою ціна буде за умови вибору авіатуру. Але відпочити у Туреччині у жовтні на березі Босфору можна і відносно дешевше, якщо підібрати екскурсійну путівку. Плюси такого туру ще й у тому, що за час поїздки ви матимете можливість відвідати й інші міста, наприклад, Бурсу, побачите Стамбул з моря, катаючись на катері, а також разом з професійним гідом обійдете всі знакові пам'ятки легендарної столиці двох давніх імперій.

Розглянемо цінову політику турів на узбережжі в середині жовтня по основним курортним напрямками:

  • Сіде: 3* — 500-950 USD, 4* — 600-1200 USD, 5* — 750-1500 USD
  • Кемер: 3* — 500-800 USD, 4* — 500-850 USD, 5* — 700-1200 USD
  • Бодрум: 3* — 650-1200 USD, 4* — 750-1500 USD, 5* — 800-2000 USD
  • Мармарис: 3* — 600-1000 USD, 4* — 650-1250 SUD, 5* — 800-1500 USD
  • Анталія: 3* — 600-1000 USD, 4* — 650-1200 USD, 5* — 700-1500 USD

Діапазон цін приблизний, з урахуванням того, що поїздка для двох дорослих туристів запланована на 7-9 днів в готелі з системою All inclusive. Пам'ятайте і про те, що гарячі путівки в Туреччину на жовтень також реальні. Якщо немає привʼязки до робочого місця і відпускного графіка, на відпочинку можна пристойно заощадити.

Турагентство «Поїхали з нами» підбере своїм клієнтам найкращі варіанти для незабутнього відпочинку. Менеджери розкажуть про можливі нюанси, покажуть цікаві пропозиції і сформують перелік турів, що задовольнить запит клієнта. На сайті можна попередньо ознайомитися з рейтингом готелів, відгуками туристів і акціями на путівки.