Раннє бронювання Мармаріса

  Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страхування від COVID-19 включено у вартість туру. Докладніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Рання бронь — найкраще рішення

Хочете відпочити влітку в Туреччині і заощадити до 40% вартості путівок? Купуйте тури заздалегідь, адже так раннє бронювання Аланії , Кемера, Анталії варто на 20-40% дешевше за звичайну ціну. Попередня бронь допоможе вам купити путівки в хороший готель недорого, а збережені гроші витратити на розваги та екскурсії. Вибираючи курорт, зверніть увагу на Мармарис, щоб провести відпустку в місці злиття двох морів.


Чому Мармарис?

Це єдиний прибережний район Туреччини, розташований одночасно на Середземному і Егейському морях. У його курортну зону входять місто Мармарис і найближчі селища і села: Ічмелер, Саригерме, Турунч, Армуталан, Хірасоню. Популярності регіону надає компактність, тут можна жити в одній частині і їздити за розвагами в протилежний кінець курорту. Також мандрівники вибирають раннє бронювання турів в Мармарис через комфортної температури: влітку стовпчик термометра хоч і піднімається вище +30 ° С, в сухому кліматі спека відчувається менше.

Тут є чим зайнятися в будь-який час року. У квітні і жовтні погода сприяє екскурсійного відпочинку. Пляжний сезон триває з травня по вересень, раннє бронювання путівок в Мармарис на цей період відкривається в лютому. З листопада по березень на курорті дощить, але опади не перешкоджають любителям релаксації в спа, обладнаним у всіх хороших готелях.

Мармарис ідеальний для молодіжного відпочинку. Не дарма про місто кажуть: «ніколи не спить». Основні «тусовочні» розваги зосереджені на набережній і на Вулиці барів (Bar Street). На курорті присутні сімейні готелі з інфраструктурою для дітей, а також два аквапарки. Турпортал poehalisnami.ua також рекомендує раннє бронювання відпочинку в Мармарис шанувальникам дайвінгу: в навколишніх водах налічують близько 50 дайв-сайтів різних рівнів.

Важливі моменти про курорт

  • У Мармарисі переважають готелі міського типу з обслуговуванням по типу «напівпансіон». All Inclusive пропонують клубні і сімейні заміські готелі.
  • Курорт облюбували туристи із Західної Європи, де попередня бронь займає більше 80% всіх продажів на ринку. Тому якщо ви хочете відпочити в хорошому резорте, оформите раннє бронювання Мармаріса на 2022 рік.
  • Міські пам'ятки: замок Кале з міським музеєм, підводна печера Баса, гробниці і черепашачий пляж Дальяна.