Раннє бронювання Кемера

  Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страхування від COVID-19 включено у вартість туру. Докладніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Раннє бронювання - опція для ощадливих

Бувалі мандрівники і досвідчені туроператори твердять: купувати тури краще задовго до передбачуваної дати вильоту. І неважливо, чи буде це раннє бронювання Сіде, Мармаріса, Кемера або зовсім іншої країни. Путівки на популярні курорти коштують дешевше за 4-6 місяців до поїздки і дорожчають з наближенням до початку туристичного сезону. Вибравши тур заздалегідь, можна заощадити до 40% від його вартості. До того ж у вас залишиться достатньо часу, щоб ґрунтовно підготуватися до поїздки.


Чому Кемер?

Судячи зі статистики сайту poehalisnami.ua, середземноморський курорт користується особливою любов'ю наших співвітчизників і жителів сусідніх країн. Відсоток російськомовних туристів в регіоні значний, тому туроператори пропонують раннє бронювання турів в Кемер українцям, білорусам, росіянам, казахам і т. Д. Але доступність попереднього замовлення путівок - наслідок, а не причина популярності міста і його околиць. Гостей курорту приваблюють природа, клімат, сервіс і підйомна вартість відпочинку.

Близькість до аеропорту Анталії - одна з переваг Кемера, особливо для туристів з дітьми. З індивідуальним трансфером дістатися до міста можна за годину. Шлях на загальному туристичному автобусі залежить від кількості зупинок і тривалості вивантаження пасажирів у готелів.

Погано переносять спеку туристи швидше виберуть раннє бронювання відпочинку в Кемері, ніж поїздку в Анталію або Белек. Клімат тут суші, тому літню спеку переноситься легше, незважаючи на відсутність різниці в температурі повітря.

Кемер - універсальний курорт, незалежно від запитів туриста. Молодь «тусується» переважно в готелях в межах міста, розташованих поблизу основних розваг. Сімейні мандрівники воліють раннє бронювання Кемера на літо з зупинкою в Резорт в Кирішах, Гейнюк, Чамьюва, Текірова, Бельдібі. Приміські туркомплекси мають просторій територією і власною розважальною інфраструктурою. Любителі пригод вибирають курорт через близькість до руїн древніх лікійських міст, горе Тахтали, підводним печер і інших цікавих місцях для екскурсій.


Важливі моменти про курорт

  • Раннє бронювання Кемера на 2022 рік триває з лютого по квітень. Тури за зниженою ціною продаються на туристичний сезон. У період з квітня по жовтень на курорті коштує сонячна погода, за винятком 1-3 дощових днів. Навесні буває хмарно, але хмари не заважають сонця прогрівати повітря до температури + 20-25 ° С. Влітку стовпчик термометра піднімається вище +30 ° С, легка накидка може знадобитися вночі при +20 ° С.
  • Вибираючи раннє бронювання путівок в Кемер з дітьми, варто звернути увагу на тип готельного пляжу. Узбережжя покрито галькою, місцями берег засипають привізним піском. Повністю піщані зони відпочинку можна знайти в селі Текірова.
  • Унікальні розваги на курорті: етнопарк «Йорук», парк «Місячне сяйво» з дельфінарієм, «Динопарк» з інтерактивними експонатами.