Тури в Камбоджу

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Камбоджі

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Камбоджі

Камбоджа - незалежне Королівство з населенням близько 16 млн чоловік. Столиця - місто Пномпень. Держава межує з Таїландом на заході і північному заході, з В'єтнамом - на сході, і з Лаосом - на півночі.

Країна, колишня раз французькою колонією, володіє гористою місцевістю і мальовничій незайманою природою. Омивається водами Сіамської затоки. Купити путівку в Камбоджу варто не тільки заради відпочинку на узбережжі, а й відвідування Тонлесап - найбільшого прісноводного водоймища Индокитайского півострова. У невеликій державі вас чекає безліч цікавих і гарних місць, розкиданих по компактній території.


Відпочинок в Камбоджі


Популярні курорти

 • Сіануквіль. Молодий курорт на березі Південно-Китайського моря з чистими доглянутими пляжами. Натовпи туристів тут відсутні. Якщо хочете заощадити на відпочинку і провести час на самоті, рекомендуємо купити путівку в Камбоджу в цьому напрямку.
 • Кампот. Місто в центрі країни, в околицях якого розташовано багато природних пам'яток. Звідси зручно добиратися до Національного парку Бокор.
 • ДоРонг. Пальмовий острів, чиї пляжі усіяні дрібним, як борошно, рожевим, золотим і білосніжним піском. Мандрівники відправляються на відпочинок в Ко Ронг заради чистого моря, живописного оточення і недорогих готелів.
 • СунНейл. Туристам, що хочуть провести час в тиші, спостерігаючи сонячні заходи над бірюзовою гладдю води, менеджери «Поїхали з нами» запропонують купити тур в Камбоджу в Сун Нейл - курорт для спокійного і ледачого проведення часу.
 • ПномУдонг. Історична столиця держави в 40 км від Пномпеня, багата релігійними пам'ятками - останки мечеті таса, велика статуя Будди, Храм вісімнадцяти кутів.

види відпочинку

 • Пляжний. Це країна з мальовничими островами і акуратними пляжами, прозорою водою і спокійною атмосферою. До того ж вартість туру в Камбоджу значно поступається іншим азіатським напрямками.
 • Екскурсійний. Серед достоїнств держави - безліч історичних, релігійних, культурних і природних пам'яток.
 • Активний. На відпочинку в Камбоджі туристи зможуть зайнятися верховою їздою, трекингом, дайвінгом і сноркелинга.

Кращий час для поїздки

Клімат країни тропічний, як і в сусідньому Таїланді. Погода залежить від мусонів, тому гарячі тури в Камбоджу з України портал poehalisnami.ua пропонує в основному на дощовий сезон. Лівні заливають курорти в період з травня по жовтень, але максимальне число опадів припадає на першу половину осені.

Комфортний відпочинок чекає туристів в сухий сезон - з пізньої осені до квітня, тоді ж і вартість відпочинку в Камбоджі зростає. Найвищі показники термометра спостерігаються на початку весни - до +40 ° С. Благодатний по температурному режиму період - зима, коли стовпчик градусника показує +22 ... + 26 ° С.

Температура води біля узбережжя нижче позначки +27 ° С не падає, тому пляжний відпочинок в Камбоджі доступний круглий рік.


Путівник по Камбоджі


Топ пам'яток

 • АнгкорВат. Древній храмовий комплекс розташований в 5 км від м Сиемреап. Стіни святилища, яке зводилося з XI по XIV ст. н. е., прикрашені різьбленими зображеннями, оповідають про історичні події. Щоб відвідати значиму пам'ятка країни, «ловите» гарячі путівки в Камбоджу.
 • Національний музейу Пномпені. У закладі представлена велика колекція антикварних скульптур і бронзових статуй, предметів побуту кхмерів. Масивне терракотовое будівля в класичному стилі оточене мальовничими двориком з штучними водоймами.
 • Станція БокорХілл. Місто-привид на горі Бокор, який побудували французькі колоністи в 1921 році, проіснував 20 років. Жителі покинули поселення з початком Першої в'єтнамської війни.
 • Національний паркРеам. Природний заповідник об'єднав на території 200 кв. км незаймані тропічні і мангрові зарості, дельту річки, узбережжя, острови крабів і Ко Руссі. Тут мешкає велика популяція макак, а озеро Тонлесап населяють прісноводні дельфіни.
 • Королівський палацКамбоджі. Будівля із золотою дахом прикрашає історичний район столиці Пномпень. Повинна являти собою фактичну резиденцією королівської сім'ї, тому не всі палацові зали відкриті до відвідування.

Корисно знати

 • Місцеві ринки відвідуйте з ранку - до обіду торговці закриваються на сієсту.
 • Краще не купуйте дешеві тури в Камбоджу влітку, коли зазвичай йдуть дощі. Практично повна відсутність асфальту перетворює дороги в місиво з бруду.
 • Купайтеся тільки на обладнаних пляжах, тому що в диких місцях можна наштовхнутися на морських їжаків і токсичні корали.
 • Долар в Камбоджі більш поширений, ніж місцева валюта Ріел, тому ціни скрізь зазначені в умовних одиницях.
 • Спробуйте місцеве пиво, яке не тільки володіє особливим смаком, але і добре втамовує спрагу.