Тури в Єгипет на лютий

Лютий Єгипті найхолодніший місяць. Незважаючи на те, що туристи круглий рік відвідують курорти Синайського півострова, друга половина зими вважається традиційно низьким сезоном. У цей час можна вигідно придбати гарячі тури в Єгипет : комфортні температурні показники, + 20 ° С ... + 26 ° С, мають у своєму розпорядженні до огляду визначних пам'яток. Популярні в зимовий період і SPA-центри.

Як пляжного відпочинку мандрівникам варто розглянути тури в Єгипет в лютому 2021 на курорти Червоного моря. Можна відправитися в Шарм-ель-Шейх, де безвітряно, а середні показники денної температури повітря коливаються в межах + 23 ° С ... + 24 ° С. Вода біля узбережжя прогріта до + 23 ° С. Однак подбайте про теплі речі, адже ближче до ночі температура повітря знижується до + 16 ° С.

Також комфортного відпочинку в Єгипті в лютому туристи можуть очікувати на узбережжі Марса-Алам: з огляду на його більш південного розташування днем тут близько + 24 ° С.

Вдалим буде рішення купити тур до Єгипту в лютому на курорт Дахаб, який розташований на березі затоки Червоного моря - Акаба. Денна температура повітря в останній місяць зими становить + 23 ° С, вночі опускається до + 17 ° С. У порівнянні з Середземним морем вода біля берегів Дахаба тепла - + 22 ° С.

З кінця зими починається сезон вітрів. Щодо безвітряно в Нувейбе, Табі і Дахабі, які оточені горами. Цімісця підійдуть для туристів з дітьми.

Путівка в Єгипет на лютийхороший вибір, якщо відпочиваючі планують провести час, вивчаючи історичну спадщину і культуру країни. Обов'язково варто побувати в нубійської пустелі біля статуї фараона Рамзеса II. Єгипетське сонце освітлює фігуру правителя, висічену в скелі храму Абу-Сімбел, лише 22 лютого, коли він народився, і 22 жовтня, коли його коронували. Середні показники температури в пустелі - + 15 ° С.

Для культурного дозвілля відмінні погодні умови і в столиці Єгипту: в цей час в Каїрі + 21 ° С. Трохи тепліше в Луксорі - + 23 ° С. Прохолодніше всього в Олександрії, тут температурний режим повітря вдень - + 18 ° С, вночі - + 11 ° С. Теплий одяг в гардеробі зайвою не буде.

Опади в лютому в Єгипті бувають рідко, за винятком Середземноморського узбережжя.

Вирушати на морські екскурсії не рекомендується: через сильний вітер можливий шторм. Однак в Хургаді в кінці зими можна відвідати фестиваль водних видів спорту. Тут температура повітря вдень становить + 22 ° С, вода в морі прогріта до + 21 ° С ... + 22 ° С.

Ціна туру в Єгипет в лютому завжди знижується, відпочиваючих на курортах Червоного і Середземного морів в цей період зазвичай мало, а деякі готелі закриті через низького сезону. У туристичних агентствах можна також вигідно придбати гарячий тур до Єгипту в лютому.

Вартість путівки в Хургаду на 7 днів з розміщенням в двомісному номері в готелі категорії 5 * обійдеться від 500 $, в Макаді Бей, Сома Бей, Сафагу - від 600 $, а на Шарм-ель-Шейх - від 700 $.

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест не пізніше 72 годин до вильоту. Основні туроператори відшкодовують вартість тесту. Дітям до 6 років не потрібно проходити тестування. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Самоізоляція після повернення не потрібна.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки