Тури в Єгипет на лютий

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Лютий Єгипті найхолодніший місяць. Незважаючи на те, що туристи круглий рік відвідують курорти Синайського півострова, друга половина зими вважається традиційно низьким сезоном. У цей час можна вигідно придбати гарячі тури в Єгипет : комфортні температурні показники, + 20 ° С ... + 26 ° С, мають у своєму розпорядженні до огляду визначних пам'яток. Популярні в зимовий період і SPA-центри.

Як пляжного відпочинку мандрівникам варто розглянути тури в Єгипет в лютому 2023 на курорти Червоного моря. Можна відправитися в Шарм-ель-Шейх, де безвітряно, а середні показники денної температури повітря коливаються в межах + 23 ° С ... + 24 ° С. Вода біля узбережжя прогріта до + 23 ° С. Однак подбайте про теплі речі, адже ближче до ночі температура повітря знижується до + 16 ° С.

Також комфортного відпочинку в Єгипті в лютому туристи можуть очікувати на узбережжі Марса-Алам: з огляду на його більш південного розташування днем тут близько + 24 ° С.

Вдалим буде рішення купити тур до Єгипту в лютому на курорт Дахаб, який розташований на березі затоки Червоного моря - Акаба. Денна температура повітря в останній місяць зими становить + 23 ° С, вночі опускається до + 17 ° С. У порівнянні з Середземним морем вода біля берегів Дахаба тепла - + 22 ° С.

З кінця зими починається сезон вітрів. Щодо безвітряно в Нувейбе, Табі і Дахабі, які оточені горами. Цімісця підійдуть для туристів з дітьми.

Путівка в Єгипет на лютийхороший вибір, якщо відпочиваючі планують провести час, вивчаючи історичну спадщину і культуру країни. Обов'язково варто побувати в нубійської пустелі біля статуї фараона Рамзеса II. Єгипетське сонце освітлює фігуру правителя, висічену в скелі храму Абу-Сімбел, лише 22 лютого, коли він народився, і 22 жовтня, коли його коронували. Середні показники температури в пустелі - + 15 ° С.

Для культурного дозвілля відмінні погодні умови і в столиці Єгипту: в цей час в Каїрі + 21 ° С. Трохи тепліше в Луксорі - + 23 ° С. Прохолодніше всього в Олександрії, тут температурний режим повітря вдень - + 18 ° С, вночі - + 11 ° С. Теплий одяг в гардеробі зайвою не буде.

Опади в лютому в Єгипті бувають рідко, за винятком Середземноморського узбережжя.

Вирушати на морські екскурсії не рекомендується: через сильний вітер можливий шторм. Однак в Хургаді в кінці зими можна відвідати фестиваль водних видів спорту. Тут температура повітря вдень становить + 22 ° С, вода в морі прогріта до + 21 ° С ... + 22 ° С.

Ціна туру в Єгипет в лютому завжди знижується, відпочиваючих на курортах Червоного і Середземного морів в цей період зазвичай мало, а деякі готелі закриті через низького сезону. У туристичних агентствах можна також вигідно придбати гарячий тур до Єгипту в лютому.

Вартість путівки в Хургаду на 7 днів з розміщенням в двомісному номері в готелі категорії 5 * обійдеться від 500 $, в Макаді Бей, Сома Бей, Сафагу - від 600 $, а на Шарм-ель-Шейх - від 700 $.