Тури в Єгипет на квітень

Тури до Єгипту на квітень: подорожуємо навесні

Країна пірамід взимку і влітку приваблює туристів яскравим сонцем, Середземним і Червоним морями, «комплектом» історичних пам'яток і масою розваг. Путівка в Єгипет на квітень - гарантія приємного відпочинку в спокійній атмосфері.


Чому туристи відправляються на відпочинок в Єгипет?

Придбати тур до Єгипту в квітні по системі «All inclusive»-значить повністю звільнити себе від турбот. Туристичні курорти мають відмінну готельною інфраструктурою. При готелях часто розташовані школи дайвінгу, аквапарки, оздоровчі центри, екскурсійне бюро. Функціонують ресторани, бари та магазини. Надається широкий спектр послуг для сімейних туристів.

Що відвідати в Єгипті?

Гарячий тур до Єгипту в квітні - вдалий час для відвідування знакових місць країни фараонів:

  • Палац Монтаза-королівський особняк в бухті м.Олександрія в оточенні садів і парків, прикрашених стародавніми скульптурами.
  • Гора Синай-Моісеєва гора висотою 2300 м, де розташовані храми і мечеті, а також печери, які служили пророку укриттям під час його сорокаденного спілкування з Богом.
  • Храм РамзесаII-святиня, присвячена єгипетському правителю, а також богам Хорахте, Птаха, Амона-Ра і богині Хатор.
  • Монастир Святої Катерини-найстаріший храм, розташований біля підніжжя Синаю, який за час свого існування зберіг первісний вигляд.

Що потрібно знати туристу?

Кілька порад для туристів відpoehalisnami.ua/ua:

  • Ціна туру в Єгипет в квітні на початку місяця буде дешевше, ніж в кінці.
  • Покататися на верблюдах біля пірамід можна безкоштовно. Але доведеться заплатити, щоб злізти.
  • У перші дні відпочинку не проводите на пляжі більше 3-4 годин, дайте шкірі звикнути до сонця.
  • Не чіпайте живність в море: вона може бути отруйною.
  • Чи не відривайте корали-за це передбачено штраф.

Переваги відпочинку в Єгипті в квітні

Під час відпочинку в Єгипті в квітні встановлюється комфортна погода. Червоне море біля берегів прогріте вже добре-+ 22 ° С. Вдень і ввечері градусник показує практично однакову температуру: +23 ° С ... + 28 ° С. На курортах Середземного моря прохолодніше на 2-3 ° С. Зате в містах, розташованих ближче до пустелі, набагато спекотніше, температура повітря перевищує + 35 ° С.

Рання весна-ще не розпал туристичного сезону, тому відпочиваючі можуть зловити гарячий тур до Єгипту в квітні. Хоча ціни навідпочинок в Єгиптіпоступово починають підвищуватися.

У цей період на курортах далеко від Червоного моря піднімається обпалює сухий вітер. У Хургаді таке явище природи відчувається сильніше, ніж в Шарм-ель-Шейху.

Тури до Єгипту в квітні популярні завдяки фестивалям і святкових днях, яких стає більше з початком курортного сезону. Проходить міжнародний конкурс верблюдів, який супроводжується ярмаркам, аукціонами і гонками.

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест не пізніше 72 годин до вильоту. Основні туроператори відшкодовують вартість тесту. Дітям до 6 років не потрібно проходити тестування. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Самоізоляція після повернення не потрібна.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки