Тури в Залізний Порт

Гарячі тури

Рекомендовані готелі України

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Курорт з гучним ім'ям Залізний Порт примостився на півдні України, в Голопристанському районі Херсонської області. Загальна площа - 2170 кв. км. Був заснований в 1922 році. Місцеві жителі кажуть, що село назвали на честь залізного пірсу, який колись використовували для завантаження товару на кораблі. Згодом пірс поглинула морська стихія, а ось назва живе донині.

Селище інтенсивно розвивається. Кілометри піщаних пляжів, тепле море, запашне повітря і зростаюча інфраструктура сприяють тому, що тури в Залізний Порт користуються стабільним попитом у жителів України, Молдови та Республіки Білорусь.


інфраструктура

На першій шпальті у моря розмістилися ресторани і розважальні заклади. Родзинка узбережжя - облагороджена набережна, по якій відпочиваючі здійснюють променади. Далі тягнуться бази відпочинку, пансіонати, готелі, гостьові будинки. За ними починається приватний сектор.

Широка палітра вечірніх закладів залучає на відпочинок в Залізному Порту багато молоді, які веселяться в місцевих клубах ночі безперервно.

На цьому невеликому селищі помістилися відразу 2 аквапарку. У 2019 відкрився представник мережі «Акваленд» площею 15 000 кв. м. Аквапарк поділений на 3 зони (основна, дитяча та плавальна) і має в своєму розпорядженні 10 водними гірками. Другий міні-аквапарк, який налічує 7 атракціонів, варто в центрі курорту.


Відпочиваємо на Херсонщині


Особливості

Село знаходиться в екологічно чистому районі, що межує з відомим Чорноморським біосферним заповідником. На курорті немає автомагістралей і виробництв. Вологі морські маси, насичені бромом і йодом, змішуються з сухими повітряними масами з таврійських степів, що робить місцеве повітря воістину цілющим. Так що відпочинок на морі в Залізному Порту корисний для здоров'я.


море

Берегова лінія курорту рівна, без бухт і заток, а море глибоке. Зовні це виглядає дуже привабливо, але є нюанси. У ясний день раптово може налетіти шторм, який швидко зміниться штилем. Влітку температура води коливається в діапазоні 20-23 ° C. Однак вільна циркуляція холодних течій сприяє явищу, коли в розпал літньої спеки море охолоджується до 16-18 ° C.

Ось чому сюди не варто приїжджати з маленькими дітьми. Для такої поїздки краще розглянути недорогий відпочинок в Затоці. Чорне море тут дрібне, а берег пологий. Для малюків те, що потрібно.


пляжі

Місцеві пляжі широкі і чисті, усіяні піском із дрібною черепашкою. На узбережжі функціонують різноманітні атракціони: водні гірки, мотоцикли, «таблетки», «бублики», «банани». Є можливість спробувати серфінг і кайтинг, політати на парашуті. У центрі дайвінгу туристи під керівництвом інструкторів вчаться занурюватися з аквалангом.


вартість

Курорт можна назвати бюджетним. Ціна відпочинку в Залізному Порту залежить від сезону, віддаленості від моря, наповнення номерів і розмірів та інфраструктури готелів. На сайті poehalisnami.ua/ua можна знайти як скромні варіанти проживання, так і бази відпочинку класу люкс.

Якщо вам важко самостійно купити путівку в Залізний Порт, звертайтеся до менеджерів компанії «Поїхали з нами». Вони з радістю підберуть тур, який врахує всі ваші запити.