Блог «Поїхали з нами»

28.06.2020

Нічне життя в Одесі

Якщо у вас ідеальний літню відпустку асоціюється з гучною музикою, танцями до світанку, шумом і веселощами на набережній - Одеса точно не розчарує. Тут безліч нічних ресторанів, барів і клубів на будь-який смак. Про кращих закладах читайте в статті.
24.06.2020

Старовинна фортеця Аккерман в Білгород-Дністровському

Середньовічна фортеця Аккерман - одне з найбільших і найбільш збережених фортифікаційних споруд України. Про те, чому історична пам`ятка заслуговує на увагу туристів, і як до неї дістатися, розповідаємо в нашій статті.
23.06.2020

Куди поїхати на вихідні з Одеси?

Щорічно тисячі туристів купують тури в Одесу, щоб насолодитися красою південного міста. Але і в її околицях є цікаві місця - фортеці, садиби, густі ліси і лимани. Пропонуємо кілька відмінних локацій для подорожі по Одеській області.
13.06.2020

Морська рибалка в Затоці: як розбавити пляжний відпочинок багатим уловом

Риболовля - відмінна розвага для тих, хто хоче перевірити свою удачу, поласувати свіжозловленої рибою і насолодитися мальовничими краєвидами Чорного моря. Якщо такий вид відпочинку вам до душі, в Затоці є всі можливості для цікавого дозвілля
12.06.2020

Водні активності в Затоці: розваги для любителів спорту та драйву

Відпочинок біля моря - це не тільки час, проведений на шезлонгу або пікніки з ароматом димку. Команда «Поїхали з нами» розповідає, які водні розваги можна відшукати в Затоці і в яку приблизно суму обійдуться такі водні активності.
10.06.2020

Де відпочити в Україні з дітьми?

Раз вже карантин вніс корективи в плани на відпочинок 2020 року, саме час звернути увагу на курорти України. І ось тут рідна країна приємно здивує різноманітністю варіантів відпочинку. Читайте в статті, де можна відпочити з дітьми в Україні цього літа не гірше, че
06.06.2020

Куди сходити ввечері в Затоці?

Чи варто їхати на відпочинок в Затоку туристам, для яких веселощі не припиняється після заходу? Чорноморське узбережжя - НЕ Ібіца, але і тут можна непогано розважитися з настанням ночі. «Поїхали з нами» розповідає, де можна відпочити, потанцювати, розшарування
02.06.2020

Дивовижний парк Синевир - перлина Карпат

Багато маршрути по Західній Україні обов`язково включають парк Синевир - візитну картку Закарпаття. Про те, де знаходиться гірське озеро і чому воно приваблює мандрівників з усього світу, читайте в нашій статті.
14.04.2016

Куди поїхати на травневі в Україні?

Україна - напрочуд гарна країна! У цьому можна переконуватися щодня. І травневі свята - відмінний спосіб відпочити і відвідати красиві міста нашої батьківщини, які розкажуть багато нового про українську історію.
24.07.2015

Літній відпочинок в Україні. Де відпочити? Чорне море

Від Азовського моря плавно переходимо до Чорного. Звичайно ж, Чорне море вибирає більшу кількість людей для відпочинку, хоча ціни на відпочинок тут, як правило, вище.