Тури до Львова

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі України

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Коротко про Львів

Львів-один з найбільш відвідуваних міст Східної Європи. Щорічно сюди приїжджає більше 2,5 мільйона мандрівників. Таку популярність легко пояснити-у Львові гармонійно переплітаються історія і сучасність: унікальна старовинна архітектура та футуристичні будівлі, історичні музеї і галереї сучасного мистецтва, атмосферні кав'ярні та тематичні бари.

Львів був заснований в XIII ст. галицьким князем Данилом Романовичем. За час свого існування входив до складу Галицько-Волинського князівства, Австро-Угорської імперії, Польщі, Росії, ЗУНР, СРСР.

Більш, ніж півтисячоліття, Львовом управляли королі, що значним чином відбилося на його культурну спадщину. Тут розташована найбільша кількість архітектурних пам'яток в Україні, а вся центральна частина (Старе місто) охороняється ЮНЕСКО.

Львів-місто з вологим континентальним кліматом. Середня температура повітря з листопада по березень становить -5 ... + 3° C,в червні-вересні-+ 21 ... + 26° C.Через відсутність виснажливої спеки влітку, і сильних морозів взимку, екскурсійні тури до Львова популярні круглий рік. Найбільше опадів випадає в період з травня по липень (близько 112 мм / на місяць).

Що відвідати?

Місто не має виходу до моря. Туристам, у яких ідеальний відпустку асоціюється з ледачим пляжним релаксом, радимо поїхати в Одесу . Львів відвідують, щоб прогулятися по вузьких мощених вуличках, дізнатися більше про історію України, зануритися в атмосферу минулих століть. Тому автобусні тури до Львова, що включають супровід гіда-найбільш затребувані. Серед основних турістістіческіх локацій:

  • Старемісто, де зосереджені головні львівські пам'ятки: Порохова Вежа, Вірменський кафедральний собор, Львівський оперний театр, Успенська церква, Королівський арсенал, архітектурний ансамбль Площі Ринок і інші. Крім того, в центральній частині Львова розташована маса ресторанчиків, в яких можна не тільки недорого перекусити, а й відчути місцевий колорит. Найпопулярніші: Криївка, Гасова Лямпа, Дім Легенд, масонська ложа.
  • Личаківський цвинтар-один з найстаріших кладовищ України, що датується XVI століттям. З 1991 року ємеморіально-історичним музеєм-заповідником. На території в 42 га, поховані діячі культури, науки і мистецтва, солдати, чиновники. Всього тут більше 400 000 поховань, 2000. склепів і близько 500 скульптур і надгробків.
  • Високий замок-мальовничий парк на схилах Замкової гори, з відкритою оглядовим майданчиком на висоті 413 метрів. Вирушаючи на відпочинок у Львові, обов'язково візьміть із собою фотоапарат-знімки на тлі мальовничих міських пейзажів виходять дуже красиві.