Туроператор Пегас Туристік

Популярні напрямки подорожей з Pegas Touristik

Пошук турів від туроператора Pegas Touristik

Інформація про туроператора

Туроператор Пегас Туристік в 2019 році відзначає п'ятнадцятиріччя своєї діяльності на українському ринку туризму і продовжує працювати, дотримуючись девізу: «Гість - перш за все».

Свій перший підбір туру Pegas починав з пропозиції відправитися в найбільший торговий курорт Туреччини - Стамбул для шопінгу, і на пляжний відпочинок в Анталью. Далі компанія вже тримала курс на Мармарис і Шарм-ель-Шейх в Єгипті. Поступово почали формуватися турпакети в Гоа, на о. Хайнань і інші популярні місця.

Стрімко розвиваючись, компанія обзавелося безліччю власних офісів і уклала договори про співпрацю з туристичними агентствами. Турфірма «Поїхали з нами» стала надійним партнером туроператора, гарячі тури Пегас Туристік можна купити на нашому сайті або одній з філій в 108 містах України. Крім того, представництва Pegas знаходяться і в країнах ближнього зарубіжжя: в Росії, Польщі, Грузії, Білорусі, а також в Ізраїлі, Туреччині, Таїланді, Китаї та Єгипті.

Своїми успіхами туристична компанія Пегас Touristik зобов'язана постійним і перевіреним партнерам, колегам, туристам і друзям, які надихають утримувати професійну планку на високому рівні. Все вигідні пропозиції від «Пегаса» ви знайдете в каталозі «Поїхали з нами».

Професійний підбір туру від Pegas Touristik здійснюється нашими менеджерами з урахуванням всіх побажань клієнта. Вам лише потрібно повідомити, як уявляєте відпочинок, і чим хотіли б зайнятися під час подорожі.

Досвідчені консультанти «Поїхали з нами» допоможуть зробити підбір туру Анекс Тур , розкажуть про відповідні пропозиції від Пегас Туристік, зорієнтують в цінах та обмежених можливостях для цікавого і приємного дозвілля. А таких варіантів в програмах туроператора - більш ніж достатньо!

Різноманітність пропозицій спрощує пошук туру Pegas Touristik в каталозі на сайті poehalisnami.ua: стартовою точкою вашої подорожі буде Україна, а місцем незабутнього відпочинку можна вибрати практично будь-який куточок на планеті. Основний упор туроператор робить на екзотичні пляжні напрямки - відпочинок біля моря і океанів. Наприклад, туристичне агентство Пегас організовує подорожі в Індонезію, Кенію, Мексику чи В'єтнам.

Туристи можуть бути впевнені, що в гарячі тури Pegas Touristik буде включено проживання в кращих Резорт, що користуються попитом в українських відпочивальників. Туристичний оператор Пегас піклується про комфортний відпочинок клієнтів, співпрацюючи з самими затребуваними світовими готелями і забезпечуючи прийнятні ціни на тури в різних напрямках. Компанія надає свій продукт за доступною вартості, а також радує величезним вибором пропозицій в різному ціновому сегменті.

Швидкий, надійний і безпечний трансфер на курорти забезпечують партнери компанії - відомі українські авіалінії МАУ. Гарантією якості продукту служить також наявність власного автопарку і команди висококваліфікованих екскурсоводів. Гіди Пегас Туристік проходять якісне навчання та досконало володіють інформацією щодо «своїм» напрямками, що дозволяє урізноманітнити пляжний відпочинок клієнта, зробити його цікавим і пізнавальним. Тому путівки туроператора користуються великим попитом у клієнтів «Поїхали з нами».


Основні напрямки туроператора Pegas Touristik

Турагентство Пегас надає масу варіантів відпочинку для мандрівників різного віку. На порталі poehalisnami.ua туристи можуть вибирати між пляжними, гірськолижними, спа, екзотичними і іншими курортами, розраховуючи на доступну цінову політику завдяки високій конкурентоспроможності бренду. Путівки Пегас Туристік дозволять відпочити в будь-який час року і з будь-яким бюджетом.

Ранню бронь і гарячі тури Пегас Туристік пропонує за наступними напрямками:

 • Болгарія;
 • Мексика;
 • Туніс;
 • Туреччина;
 • Кенія;
 • В'єтнам;
 • Єгипет;
 • ОАЕ;
 • Греція;
 • Індія;
 • Куба;
 • Таїланд;
 • Іспанія;
 • Китай;
 • Індонезія;
 • Кіпр;
 • Андорра;
 • Домініканська республіка.

Побажання замовника відправитися в економ-тур зустрічається менеджерами «Поїхали з нами» як завдання, що вимагає вдумливого рішення. В результаті покупця забезпечують недорогий путівкою, ціна на яку не відбивається на рівні обслуговування і комфорту мандрівника. Здійснюючи пошук туру Pegas Touristik, туристи можуть вибирати серед сімейних, спортивних, корпоративних, студентських та весільних програм, а також шопінг-турів.

Все частіше українці вважають за краще вирушати в далекі країни, що стає більш схожим на стиль життя, ніж на розкіш. Довірте нам організацію свого відпочинку, а ми, в свою чергу, підберемо найкращі тури від туроператора Пегас Туристік і докладемо всіх зусиль для того, щоб виправдати ваші очікування від поїздки.

Туроператор Пегас Туристік