Туроператор Феєрія

Популярні напрямки подорожей з Феєрія

Пошук турів від туроператора Феєрія

Інформація про туроператора


«Феєрія» була заснована 16 років тому. Сьогодні це провідна компанія в туристичній сфері України. За час своєї діяльності туроператор створив безліч програм і туристичних продуктів.

«Феєрія» отримала довіру тисяч мандрівників. Володіє нагородами за внесок в розвиток туризму, преміями в номінаціях «Нова якість життя» і «Автобусні тури року». Також компанія пишається своїми дипломами та сертифікатами за участь в різних виставках, презентаціях і на телебаченні. Відзначимо, що «Феєрія» - це єдиний туроператор України, який створив свою телепередачу. Проект «Феєріямандрів» транслюється на 60 вітчизняних каналах. Провідним є сам директор фірми Ігор Захаренко.

Туроператор першим вніс на український ринок концепцію подорожі «без нічних переїздів», це правило зберігається і досі. Вночі туристи завжди відпочивають в готелях, а не в автобусах.

З компанією «Феєрія» співпрацюють десятки турагентств. З нею подорожують не тільки українці, а й туристи з Білорусі, Казахстану, Росії, Молдови. Туроператор уклав договори з багатьма країнами світу, включаючи екзотичні (В'єтнам, Камбоджа і т. Д.). Постійний зв'язок з іноземними партнерами підтримують співробітники фірми. Всього в «Феєрії» працюють 31 фахівців, включаючи директора.

спеціалізація

«Феєрія» організовує тури практично в усі країни світу, включаючи Данію, Швецію, Грецію, Чорногорію, Албанію, Японію, Хорватію, Єгипет, Йорданію, Ліван, Індію, Камбоджу, Мадагаскар, ПАР, Філіппіни, Кенії і ще десятки держав. Також туроператор створює тури і по Україні.
Компанія пропонує різні варіанти подорожі, це і автобусні тури, і гірськолижні, і корпоративні, і лікувальні, гастрономічні, пляжний відпочинок, подієвий і дитячий туризм, тури з Ігорем Захаренко, круїзи, авіатури, чартерні та освітні програми.
Основні переваги туроператора «Феєрія» наступні:
  • путівки без нічних переїздів;
  • допомога в оформленні візи;
  • професійні екскурсоводи;
  • продумані до дрібниць програми;
  • "Родзинка" в кожній подорожі;
  • доступні ціни та відмінну якість.
Вже більше 100 000 туристів подорожували з «Феєрією» і залишили свої позитивні відгуки, прочитати які можна на офіційному сайті туроператора.
Туроператор Феєрія