Тури в Шрі-Ланку з Києва

Тури в Шрі-Ланку з Києва: готуємося до подорожі

Республіка Шрі-Ланка знаходиться на однойменному острові, береги якого йдуть в води Бенгальської затоки, Лаккадівськіє моря та Індійського океану. До 1972 року ці території були колонією Британської імперії. З 2010-х років країна зустрічає щорічно близько 2 млн туристів.


Чому туристи відправляються на відпочинок в Шрі-Ланку

Якщо ви запланували купити тур на Шрі-Ланку з Києва, приготуйтеся до восьмигодинному авіаперельоту. З квітня 2016 року доступний прямий рейс зі столиці України в Коломбо. Дорогий авіаквиток (в середньому 600$) і довгий шлях- єдині мінуси подорожі в ці краї. Помітно заощадити можна, якщо пощастить «зловити» гарячий тур на Шрі-Ланку з Києва.

Острів цейлонського чаю приваблює поціновувачів природи, водного спорту, культури і історії республіки. Тут навчають серфінгу і дайвінгу. У містах можна познайомитися з пам'ятниками архітектури. На пляжах, особливо поза готелів, відпочиваючі влаштовують пікніки та барбекю. Гучні дискотеки не порушують атмосферу гармонії, тиші і спокою цього краю.

Купити путівку на Шрі-Ланку з Києва коштує щонайменше для того, щоб познайомитися з місцевою флорою і фауною. Наприклад, тут живуть 24 види птахів, яких неможливо зустріти більше ніде на планеті.

Що відвідати на курорті:

  • Пік Адамазнаходиться в 2243 метрах над рівнем моря. Щоб піднятися на гору, потрібно подолати 5000 сходинок.
  • ФортXVII століття в Галле - один з пам'ятників всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
  • Храм Зуба Будди- головна святиня. Гарний храм, де місцеві жителі здійснюють буддійські ритуали. За переказами, тут зберігають справжній зуб святого.

Що потрібно знати туристу:

  • Перед відходом з готелю щільно закривайте вікна. Мавпи часто відвідують кімнати туристів в пошуках їжі, при цьому можуть вкрасти, розбити, поламати цінні речі.
  • Не повертайтеся спиною до статуй Будди: це сприймається місцевими жителями як неповагу до їхньої культури.
  • Національна кухня має гострий смак, тому краще спочатку спробувати незнайоме блюдо, а потім замовляти його в великих кількостях.

Коли краще купити тур в Шрі-Ланку

Тропічний клімат забезпечує чіткий поділ туристичної пори на високий сезон, з листопада по квітень, і низький, який триває з травня до жовтня включно. Тоді і з'являються гарячі тури в Шрі-Ланку з Києва. Для цього часу характерно випадання великої кількості опадів.

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест не пізніше 72 годин до вильоту. Після прибуття необхідно пройти ще один тест, вартість — 45$. І через 7 днів — ще один тест. Діти (в тому числі інфанти) також проходять обов’язкове тестування. Мінімальний термін перебування на острові — 14 днів. Основні туроператори відшкодовують вартість тесту.
Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Самоізоляція після повернення не потрібна.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Шрі-Ланки

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки