Тури в Хіккадуву

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Шрі-Ланки

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Хіккадуве

Невеликий, але дуже мальовниче містечко, що омивається водами Індійського океану, знаходиться на південному узбережжі Шрі-Ланки, в 17 км від Галле.

У 70-х роках ХХ століття регіон користувався популярністю у хіпі. Молодь привертав пляжний відпочинок в Хіккадуве, завдяки безкрайньому узбережжю і спокійній атмосфері в цій місцевості. Влада зайнялися розвитком туризму, і всього за кілька десятиліть містечко перетворилося в затребуване серед європейців місце відпочинку. Однак в 2004 році на курорті сталося руйнівне цунамі. Місцеві жителі втратили все своє майно. В якості компенсації уряд видав постраждалим швейні машинки. Тому сьогодні в місті працює безліч ательє. Туристичну інфраструктуру на курорті швидко відновили і сьогодні мандрівники вибирають відпочинок в Хіккадуве або набувають тур в Унаватуна, розташовану по сусідству, щоб весело провести час на пляжних вечірках, зайнятися серфінгом і ближче познайомитися з культурою Цейлону.

Найбільш сприятливим часом для поїздки вважається період з листопада по квітень. З травня по жовтень тут настає сезон дощів, буває шквальний вітер, океан штормить. Засмагати на пляжі влітку і на початку осені буде некомфортно, проте можна придбати гарячі тури в Хіккадуву і присвятити час відвідування екскурсій і знайомству і місцевою кухнею.

Відпочинок в Хіккадуве

Незважаючи на порівняно скромні розміри курорту, туристична інфраструктура тут розвинена на високому рівні. Для проживання пропонується маса варіантів-від невеликих гостьових будиночків, до розкішних готельних комплексів. За територією готелів працюють численні кафе і ресторанчики, де можна спробувати смачні морепродукти, наприклад свіжовиловлену омара або тигрові креветки «Джамбо».

Путівка в Хіккадуву надає можливість зайнятися дайвінгом. Допитливі нирці, крім знайомства з підводними мешканцями можуть оглянути затонулі кораблі. Наприклад, британське судно Earl of Shaftesbury і танкер SS Conch. Крім того, на курорті створені всі умови для серфінгістів. Південь Шрі-Ланки вважається одним з кращих місць для запливів на дошці.

пам'ятки Хіккадуви

Ви можете купити тур в Хіккадуву і оглянути основні визначні пам'ятки курорту:

  • Turtle Hatchery Hikkaduwa - ферму, головними жителями якої є черепахи. Плазунів можна помацати і навіть погодувати;
  • оптовий рибний ринок, розташований в гавані. Вранці місцеві рибалки продають тут свіжовиловлених дари моря;
  • Коралові сади, де можна оглянути скатів, риб-клоунів, барракуд, морських черепах і інших мешканців підводних глибин.