Тури в Шрі-Ланку на грудень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Шрі-Ланки

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Зима в Шрі-Ланці

Охочих відпочити в Шрі-Ланці вистачає цілий рік, але грудень на більшій частині країни вважається початком високого сезону. У цей період краще відправитися на південно-західне узбережжя, де якраз настав сухий сезон. На курортах світить сонце, температура повітря + 28-30 градусів. Вода прогрівається до +27 ° С. Це найменш жаркий період, така температура дозволить комфортно провести відпочинок з дитиною в Шрі-Ланці в грудні.

Дощі іноді бувають, але тривають не довше 15 хвилин і не дуже докучають туристам.


Зимовий відпочинок в Шрі-Ланці

Взимку на курорті доступні всі види розваг. Пляжі так і ваблять засмагати і купатися. Також в країні безліч природних та історичних пам'яток. Шрі-Ланка вважається колискою буддизму. На горі Дамбулла ви знайдете Золотий печерний храм, в якому зберігається найбільша статуя Будди. Сюди їдуть паломники і ті, хто хоче знайти гармонію через медитацію і Аювердіческій практики.

Пляжний відпочинок в Шрі-Ланці в грудні -найбільш популярний вид дозвілля, але пляжі залишаються напівпорожніми навіть у пік сезону. На південних і західних курортах майже немає штормів, великі хвилі піднімаються тільки на Негомбо і Калутара. Ці місця облюбували серфери.

До католицького Різдва з'їжджаються сюди масово з'їжджаються мандрівники. Готелі готують розважальні програми до свята, прикрашають холи і навіть ставлять ялинки. Європейський Новий рік теж відзначають з розмахом, на пляжах запускають феєрверки і влаштовують вечірки.


Вартість турів в грудні

У грудні погода поліпшується, мусони йдуть, а кількість туристів зростає. У зв'язку з початком туристичного сезону ціна на тур в Шрі-Ланку в грудні в порівнянні з осінніми місяцями піднімається. Так, на сайті poehalisnami.ua вартість путівки на 8 днів стартує з 38 000 гривен за двох дорослих. Проживання в готелі категорії 5 * коштує від 40 000 гривень, в залежності від курорту.