Anex Tour в ОАЕ

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест, зроблений не пізніше 48 годин до вильоту, або довідка про повний курс вакцинації. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі ОАЕ

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Anex Tour в Україні — це туроператор, який працює вже протягом 15 років. Як лідер туристичного ринку, організовує відпочинок за такими напрямками: Андорра, Болгарія, Греція, Домінікана, Єгипет, Іспанія, Таїланд, Туніс, Туреччина, Шрі-Ланка. На туристичному ринку Anex присутній з 1996 року, кількість офісів компанії в світі досягає вже більше 70. В Україні бренд з'явився в 2005 році, і до цього дня залишається популярним серед українських мандрівників.

Головна мета Анекс Тур — щоб задоволені клієнти поверталися знову і знову. Туроператор працює над впровадженням новинок туристичного бізнесу, спрощуючи роботу собі, партнерам-агентствам і самим туристам. Компанія дбає про якість сервісу, асортименті готелів і способах перельоту, вибирає перевірених партнерів.

Уже кілька років туроператор зробив доступним відпочинок в ОАЕ від Anex Tour. В Об'єднаних Арабських Еміратах у компанії налагоджено співпрацю з готелями кращих курортів, а також з організаціями, що займаються всілякими екскурсійними прогулянками.

В ОАЕ з Anex Tour

Тури від Анекс в ОАЕ охоплюють всі емірати країни, але найбільший інтерес туристів викликають такі курорти :

  • Абу-Дабі — столиця держави. Тут ви побачите Мечеть шейха Зайда, прикрашену мармуром, кришталем і перськими килимами.
  • Дубай — найбільше місто держави з унікальними пам'ятками: Бурдж-Халіфа, Бурдж Аль Араб, Фонтан Дубай. Перші поїздки туристів від Анекс Тур в Емірати нерідко націлені саме на Дубай.
  • У Рас-ель-Хайма цікаво зазирнути заради відвідування Національного музею, прогулянки на традиційних дерев'яних човнах, а також шопінгу. 
  • Фуджейра пишається прекрасними піщаними пляжами, найстарішої мечеттю ОАЕ XVII століття, палацом еміра і фортецею Ель-Хейль.
  • Шарджа — самий «суворий» і спокійний емірат. Путівки від Анекс в ОАЕ в Шарджу користуються попитом серед сімейних пар з дітьми.

    Емірати омиваються Перською і Оманским затоками, а частина території країни займає пустеля Руб-ель-Халі.Тут можна насолодитися пляжним відпочинком з дайвінгом і іншими видами водного спорту, екскурсіями в пустельні села, прогулянками на верблюдах і знайомством з місцевою кухнею. Якщо ви шукаєте морський відпочинок в менш людних курортах, розгляньте Анекс Тур в Домінікану.