Тури в Китай на листопад

Китай в листопаді

Китай-держава велике, тому в різних частинах країни погодні умови відрізняються. Перед поїздкою Poehalisnami.ua рекомендує визначитися з видом відпочинку, виходячи з чого і підбирати регіон для відпустки восени.

Відчути подих літа можна на півдні, де вже закінчилися дощі. Пляжний відпочинок в Китаї в листопаді з теплою і ясною погодою очікує туристів в Саньє. Температура повітря вдень +25 ° С, вода прогріта до + 27 ° С. Також тепло в Гуанчжоу, на градус нижче-в Гонконзі.

В кінці осені сухо практично по всій території Піднебесної, за винятком Шанхая, де ймовірність опадів висока. У денний час градусник показує +16 ° С, а вночі холоднішає до +8 ° С. У Харбіні настає повноцінна зима: випадає сніг, температура знижується до-2 ...-7 ° С.

Теплий одяг знадобиться, якщо запланований тур в Китай на листопад в Тибет. Тут очікуються показники +5 ° С-днем, і-6 ° С-вночі, але без опадів. Кліматична норма для столиці Піднебесноїперебуває в діапазонівід 0 ° С до +10 ° С.


Особливості відпочинку в листопаді

Напередодні зими відпочити в КНР можна цікаво і економно. Клімат сприяє спокійним прогулянкам по місцевих визначних пам'ятках Пекіна, можна подивитися Імператорський палац, прогулятися набережною Вайтань або швидкісний дорогою дістатися до Шанхаю, щоб потрапити в кращий цирк країни.

Курорти Хайнань залучають сприятливими умовами для купання. Відпочинок в Китаї в листопаді з дитиною в цій частині державикраще вибирати в бухтах, де не буде вітрів. Тайфуни, обрушуються на острів з періодичністю раз в два тижні, повністю обходять стороною Дадунхай і Ялунвань.

Віддати перевагу розташуванню недорого і тихого відпочинку-Саньяван, поблизу міського аеропорту. Інфраструктура тільки розвивається, що компенсується гарними пейзажами і білосніжними пляжами.

Путівка в Китай в листопаді даєможливістьзміцнити здоров'я. Відвідавши Бейдайхе, ви можете пройти курс традиційної китайської медицини. Чисте гірське повітря Вейхая змішується з ароматом моря і лісової хвої.


Скільки це коштує?

Цінова політика турів так само різноманітна, як і погода. В цілому вартість листопадової путівки дешевше річної. Гарячий тур і низький туристичний сезон-вдала комбінація для економних туристів.

Для зупинки в делюкс тризіркового готелю в Саньє на двох вистачить 1400 USD. Апартаменти в готелі категорії 4 * обійдуться на 200 USD дорожче. Для «п'ятірки» цінник збільшується до 1700 USD, з урахуванням, що харчування в Резорт представлено сніданком.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Китаю

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки