Тури в Китай на жовтень

Йде пошук турів

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

осінній Китай

Китай в жовтні готовий приймати туристів як для пляжного, так і для екскурсійного та інших видів відпочинку. Місцевий клімат різноманітний: середина осені привертає теплою погодою на материку, а в острівній і південній частині країни панує справжнє літо. Ближче до кінця жовтня опадів трохи, а мусони вщухають.


Відпочинок на китайських курортах в жовтні

Круглий рік користується популярністю китайський острів Хайнань, який називають «східними Гаваями». У жовтні тут можна сповна насолодитися пляжним відпочинком, а також скористатися цілим спектром оздоровчих послуг.Ціна путівки в Китай на жовтеньзазвичай нижче, ніж в період новорічних свят.

Саме час і для подорожей по материковому Китаю: помірна погода дозволить оглянути максимум природних і історичних пам'яток.

особливості відпочинку

Перший тиждень місяця вважається високим туристичним сезоном, так як 1 жовтня і наступні шість днів святкують День утворення КНР. Спійматигарячий тур в Китай в жовтні- непросте завдання, а ціни на готелі та розваги відчутно вище. Зате можете бути впевнені, що під час святкувань ви не будете нудьгувати.

Куди краще поїхати

Середина осені - відмінний час для знайомства зі столицею республіки, Пекіном. У місті ще тепло, вже немає літньої спеки і не так багато смогу, який посилюється в зимові місяці. Те ж стосується і інших великих міст: Шанхая, Гуанчжоу, Шеньчженя, Лхаси і т. Д.

На курорти Хайнань краще летіти в другій половині місяця. На свята напляжний відпочинок в Китаї в жовтнісюди з'їжджається дуже багато туристів, і ціни на проживання високі.

Візьміть теплі речі і вирушайте на екскурсію в Тибет. Днем вас порадує тепла погода, а ось вночі температура нерідко опускається до 0 ° C. Більш м'який клімат спостерігається на південному сході регіону.

Чим можна зайнятися?

  • Барвиста природа і сонячні дні налаштовують на поїздкам до архітектурних і природних пам'яток.
  • На о. Хайнань в самому розпалі пляжний сезон. Відпочити перед зимовими холодами можна на узбережжі Саньї, Дадунхая, Ялунвань.
  • Відвідайте термальні джерела Наньтяня з оздоровлюючими ваннами.
  • Спробуйте екзотичні фрукти і страви національної кухні, наприклад, Цзяцзінскую качку.

Скільки коштують путівки в жовтні?

Ціна на відпочинок в Китаї в жовтнів тризірковому готелі починається з позначки в 3000 USD. Готель категорії «4 зірки» обійдеться від 3500 USD, а за «п'ятірку» потрібно заплатити близько 3800 USD.