Тури в Китай на лютий

Одна з найбільш густонаселених країн Східної Азії з багатовіковою історією притягує і зачаровує з першого погляду. Тут поруч з дивовижними витворами сучасної архітектури уживаються відгомони стародавніх китайських цивілізацій, зафіксовані в вигнутих дахах старовинних храмів. Не дарма путівки в Китай з України набувають все більшої популярності у любителів подорожей.

 

Погода в Китаї в лютому

Ця країна унікальна всім, і навіть кліматом. Вона розташована відразу в трьох кліматичних поясах - помірному, субекваторіальному і субтропічному, від чого і погода в один і той же час в різних регіонах країни абсолютно різна. Так, в північних областях все ще холодно: вдень стовпчики термометрів опускаються до -12 ° С, а вночі температура знижується ще на 10 градусів. У столиці країни таких морозів немає, але температурні показники ще невисокі - в середньому, близько + 3 ° С і близько -3 ° С вночі. Тут в цей час дуже сухо, досить сонячно, але вітряно. А ось на пляжах острова Хайнань повітря прогрівається до +24 ° С і вище, а вода в морі - до + 25 ° С, що робить гарячі тури в Китай в лютому все більш привабливими.

Крім того, майже половину місяця (близько двох тижнів) в країні відзначають Китайський Новий рік. Він проходить практично одночасно зі Святом Весни і супроводжується костюмованими ходами і фестивалями, феєрверками і всілякими яскравими процесіями.

 

Куди відправитися і чим зайнятися

Завдяки різноманітності кліматичних і погодних умов, Китай надає своїм гостям можливість вибрати будь-який вид відпочинку: гірськолижний, пляжний і екскурсійний, причому в один і той же час. Все залежить виключно від ваших туристичних уподобань. А щоб спростити організацію відпочинку, можна відразу купити тур в Китай на лютий з перельотом і відправлятися в подорож по одній з найдивовижніших країн світу.

  • Екскурсійний відпочинок можна планувати в містах, де в кінці зими вже не надто холодно, і погода більше нагадує весну - так тривалі прогулянки будуть комфортніше. Вас чекають унікальні храмові комплекси і старовинні пагоди в Гонконзі, центр з розведення панд в Ченду, рисові тераси в окрузі Юаньяне, гігантський Будда в провінції Сичуань. Гарячі путівки на лютий в Китай будуть як не можна до речі - в усі ці міста весна приходить ще до закінчення зими.
  • На гірськолижних курортах КНР - розпал сезону. Сніжне покриття на трасах в ідеальному стані і гарантує кращі спуски як досвідченим лижникам, на популярному курорті Ябулі, так і новачкам - на трасах Наньшаня.
  • Пляжний відпочинок в Китаї в лютому доступний на острові Хайнань і в Бейхай, розташованому на північно-східному узбережжі Тонкійского затоки. Срібний пляж Бейхая відрізняється довгою береговою лінією, відсутністю рифів і безпекою для туристів. Крім того, тут вас чекають унікальні природні об'єкти: ліс червоного дерева, озеро Синдал і молодий вулканічний острів Вейчжоу.

 

Вартість відпочинку в лютому

Купити путівку в Китай на лютий можна в будь-який з готелів, в залежності від ваших уподобань і бюджету. Середня вартість туру на двох на 8 ночей становить від 1160 доларів (Aloha Oceanfront Suite Resort 5 *, Sanya Hawaii 3 *) до 4600 доларів і вище (Sanya Hilton Hotel 5 *, Raffles 5 *).

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Китаю

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки