Тури в Грецію на червень

Греція в червні

Грецька Республіка — батьківщина Олімпійських ігор, театру, математики та філософії. Розташована країна на Балканському півострові в південній частині Європи. Береги Греції омиваються Середземним, Фракійським, Іонічним, Ікарійським, Крітським морями.


Чому туристи відправляються на відпочинок до Греції

З настанням літа в Греції зникають опади, повітря і вода прогріваються досить, щоб почати пляжний сезон. Незважаючи на те, що для екскурсій стає спекотно, відпочинок в Греції в червні не обмежується купанням в морі та середземноморською засмагою.

Головним культурним, історичним і туристичним курортом виступають Афіни. Столиця підходить тим, кому подобається життя в мегаполісі, а також любителям архітектури та музеїв. На острові Крит є райони з безліччю вечірніх розваг. Тут же зосереджені пам'ятки старовини.

Придбати тур до Греції в червні можна на острів Кос, який сподобається поціновувачам спокійного відпочинку. Курорт чудово підходить для канікул з дітьми. Острів відрізняється різноманіттям флори та фауни. Особливо мандрівників приваблюють парки.

Порівняно дешеві тури в Грецію в червні пропонує Халкідікі. Він розташований на півночі країни. Хвойний ліс курорту збагачує повітря киснем і створює прохолоду. Тут розташовані оздоровчі комплекси. Також з Халкідікі зручно здійснювати екскурсії на Афон і в Метеору.

Вартість туру в Грецію в червні залежить від обраного курорту, категорії резорту та кількості днів перебування у відпустці.

Що відвідати на курорті

  • Храм Зевса Олімпійського, розташований в Афінах. Старовинний пам'ятник архітектури, що складається з 14 колон — це все, що збереглося до наших днів.
  • Кносський палац — історичне надбання Греції на острові Крит. Місце, де зародились легенди про лабіринти, де жив Мінотавр. Його виявили під час археологічних розкопок на початку минулого століття.
  • Монастирі Метеори — унікальне місце, тут на прямовисних скелях монахи звели храми. На даний час діють 6 з них. Для зручності та безпеки в скелі облаштували сходи.

Що потрібно знати туристу

  • Греки неквапливі. Будьте готові до того, що виконання замовлення може зайняти більше часу, ніж ви розраховували.
  • Щоб уникнути незручностей, вартість проїзду в таксі потрібно оговорювати заздалегідь. Якщо в машині залишаються вільні місця, таксисти підбирають клієнтів під час поїздки.
  • Греки бурхливо сприймають критику батьківщини, хоча самі можуть висловлювати невдоволення.

Особливості відпочинку в червні

Велика ймовірність придбати гарячі путівки до Греції з'являється в травні. Триває цей період до кінця червня. На курортах порівняно спокійно і малолюдно. Любителям екскурсійного відпочинку слід орієнтуватися на травень, так як в цю пору неспекотно, що робить комфортним відвідування визначних пам'яток.

А ось путівка до Греції на червень підійде тим, хто хоче насолодитися спокоєм пляжного відпочинку. Температура повітря в середньому +26 °С, води — +22 °С. З липня по серпень включно триває високий сезон. На сайті poehalisnami.ua/ua ви можете не тільки отримати консультацію досвідчених менеджерів, а й «зловити» гарячий тур в Грецію в червні «все включено».

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Греції

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки