Тури в Грецію на липень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Відпочинок в Греції

Греція користується популярністю у багатьох туристів в першу чергу через різноманітність варіантів відпочинку. Щоб поєднати відвідування пляжів з оглядом визначних пам'яток і шопінгом, краще запланувати тури в Греціюна період з кінця травня по початок жовтня. Саме в цей період встановлюються найбільш комфортні погодні умови. Високий сезон припадає на червень-серпень, проте в цей час на курортах може бути досить жарко - стовпчик термометра піднімається до +40 ° C. Відпочинок в Греції на початку липня більш комфортний, ніж в кінці, оскільки в перші дні місяця температура повітря трохи нижче. До серпня на грецьких курортах панує літню спеку.

Особливості відпочинку на курортах Греції в липні

Різноманітне географічне положення курортів дозволяє купити тур в Грецію в липні в місто, з найбільш оптимальними для туриста погодними умовами Наприклад, на північних курортах країни - Кассандра, Ситонія, Афон - повітря прогрівається до + 28-30 ° C, тоді як на Криті, Родосі , Корфу і Косі спекотніше - + 30-33 ° C.

Холодний північний вітер приносить відносну прохолоду на курорти східній частині материкової Греції і острова в Егейському морі. Якщо ви зібралися на відпочинок в Греції в липні, парасольку з собою можна не брати. Дощів в цьому місяці практично не буває. Причому максимальна кількість опадів випадає в основному в Салоніках.

У липні, крім пляжного відпочинку, можна присвятити час огляду визначних пам'яток, шопінгу, відвідування фестивалів і ярмарків. Знайомство з історичними та культурними реліквіями краще планувати на ранішні та вечірні години, коли сонце ще не таке«агресивне», як днем. Відвідайте Афінський акрополь, Парфенон, древню Олімпію на Пелопоннесі і побувайте в замку Родосу. Відпочиваючи в липні в Греції, обов'язково сходіть на шопінг, адже в цей час починаються літні розпродажі. Знижки до 70% діють на аксесуари, взуття, одяг, в тому числі і на шкіряні і хутряні вироби.

Вартість відпочинку в Греції в липні

Плануючи відпочинок в середині літа, розраховуйте, що вартість турів на цей період буде найвищою. Наприклад, тижнева путівка до Греції на липень для двох в готель категорії 3 * обійдеться в 850-1000 $. Семиденний сімейний відпочинок в чотиризірковому готелі, що приймає гостей по системі «все включено», буде коштувати 1300-1600 $. А якщо плануєте зупинитися в розкішній «п'ятірці» орієнтуйтеся на ціну от 3000 $ за двох. Купити гарячий тур в Грецію в липні дуже складно, так як в розпал сезону такі пропозиції практично не зустрічаються.

Для організації ідеального відпочинку, ви можете звернутися до менеджерів компанії «Поїхали з нами». Вони допоможуть вам підібрати дешеві тури в Грецію в липні на двох, з урахуванням всіх ваших уподобань, дадуть відповіді на всі питання і підготують необхідні для поїздки документи.