Тури в Сома Бей

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Гарячі тури Сома Бей перенесуть вас на омивається Червоним морем курорт, який славиться красивими пляжами і багатими можливостями дайвінгу і сноркелінгу. Тут можна насолодитися теплим кліматом, кристально чистою водою та різноманітністю підводної фауни та флори.

Що варто знати про цей резорт?

Перед тим, як купити тур в Сома Бей, пропонуємо познайомитися з ним ближче.

 • Знаходиться неподалік найстарішого єгипетського курорту – Хургади. За бажанням можна зробити туди екскурсійну вилазку.
 • Більшість місцевих барів, ресторанів та дискотек зосереджена на території готелів. Найближчий великий населений пункт, де можна не нудно провести дозвілля - все та ж Хургада.
 • Самі готелі мають клас не нижче за 4 або 5 зірок і переважно належать світовим мережам, що гарантує високий рівень комфорту.
 • Завдяки відсутності масштабної розважальної інфраструктури путівка до Сома Бей дає можливість максимально розслабитися та відпочити від суєти. Поїздка сюди стане вдалим вибором і для сімей з маленькими дітьми, які бажають спокійного відпочинку, і для пар, що шукають усамітнення та спокою.
 • Відстань курорту від цивілізації позитивно позначається на вартості відпочинку. Ціна путівок приємно дивує та дозволяє отримати хороший сервіс за помірну плату.
 • Місцеве узбережжя – одне з найкрасивіших у країні. Це чудове місце для сноркелінгу та підводного плавання, під час якого можна побачити барвисті риби та корали. Серед водних видів спорту користується популярністю також віндсерфінг та кайтсерфінг.
 • Фішка курорту - поля для гольфу, що відповідають світовим стандартам. Якщо ви любите гольф або давно хотіли спробувати такий вид активності, тут ви знайдете клуби різного рівня.
 • На курорті переважає м'який клімат із середніми зимовими температурними показниками на рівні +20 °C, а літніми +30...35 °C. Цілорічно сухо і тепло, що дозволяє насолоджуватися пляжним відпочинком без огляду на календар.

Як організувати дозвілля?

Тур до Єгипту до Сома Бей дозволяє відвідати більшість ключових архітектурних та культурних пам'яток країни.

 • Звідси зручно добиратися в Долину Царів і в долину Нілу, до храмів Карнака та Луксора. Подолати відстань 240 кілометрів можна за кілька годин машиною або автобусом.
 • Чудовим варіантом подорожі є столичний Каїр з його давніми пірамідами та багатою музейною спадщиною.
 • Поблизу знаходяться монастирі Святого Павла та Святого Антонія, які зберігають свої ритуали незмінними протягом 16 століть історії.
 • Варто відвідати каменоломні Монс Клаудіанус та Монс Порфірітес, звідки стародавні римляни видобували граніт та порфір для будівництва своїх величних споруд.

Щоб відпочинок у Сома Бей виправдав ваші очікування, довірте його організацію нашим менеджерам. Вони підберуть найкращий готель у рамках вашого бюджету, порадять перевірені екскурсії та візьмуть на себе усі організаційні питання.