Тури в Макаді Бей

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Макаді Бей

Макаді Бей  один з найбільш «сімейних» курортів сонячного Єгипту. Розташований на 30 км на південь від Хургади в однойменній бухті. Практично всі розваги зосереджені на території готельних комплексів.

При кожному готелі для відпочиваючих обладнаний власний піщаний пляж, проте не скрізь заходити в воду можна без гумових капців, так як можна поранитися об осколки коралів. Крім сімей з дітьми, віддають перевагу відпочинку в Макаді Бей і любителі снорклинга, віндсерфінгу і дайвінгу. У бухті кілька рифів, де живуть морські мешканці: макрель, баракуди, черепахи, скати, мурени і рифові акули.

Разом з Сома Бей курорт утворює єдину туристичну зону Абу Макаді.

Раніше район Макаді Бей був пустельним пляжем. Однак в 1990-х роках влада Єгипту стали тут активно розвивати туристичну інфраструктуру. Перший готель Макаді Бей з символічною назвою Robinzon Club став основою для будівництва інших готельних комплексів. Сьогодні тут розташовані близько 25 готелів та 4 дайвінг-центру.

У Макаді Бей тропічний клімат. Опади тут короткочасні і бувають рідко. Це дозволяє легше переносити спеку. Влітку на курорті дуже жарко. Температура повітря вдень - + 32 °С ... + 37 °С, вночі - + 25 °С ... + 30 °С. Вода прогрівається до + 29 °С. Взимку ж показники термометра знижуються до позначки + 24 ° С.

 

Відпочинок в Макаді Бей

Макаді Бей  новий, але динамічно розвивається курорт розташований поруч з туристичною Хургада, що дозволяє відвідати пам'ятки, розваги та навіть пляжі сусіднього курорту не витрачаючи багато часу і грошей на дорогу.

Незважаючи на близькість до Хургади, атмосфера тут більш спокійна, немає великої кількості нічних клубів і барів, тому купити тур в Макаді Бей буде кращим варіантом для туристів, які вважають за краще тихий і умиротворений відпочинок без гучних розваг і гучної музики на набережній. В іншому випадку краще шукати тури в Шарм.

Гарячі путівки в Макаді Бей або тури в пік сезону можуть сміливо купувати і сім'ї з дітьми. На курорті переважають піщані пляжі без коралів поблизу узбережжя, вхід в море пологий. Більшість готелів мають у своєму розпорядженні добре розвиненою інфраструктурою для малюків: надається дитяче меню, анімаційна програма, ліжечко в номер і послуги няні. Є ігрові майданчики і маленький басейн.

Макаді-Бей вважається одним з найбільш респектабельних курортів Єгипту, готелі в основному категорії 4★ і 5★, причому досить високого рівня навіть за європейськими мірками. Основна система харчування - «All inclusive».

Розваг за межами туристичних комплексів тут небагато, проте купити путівку в Макаді Бей варто, щоб відмінно провести дозвілля в найбільшому аквапарку Єгипту - Makadi Water World, з різноманітністю водних гірок і атракціонів декількох рівнів складності для відвідувачів різного віку, в тому числі і для самих маленьких (від 1 до 3 років).

На курорті розташовані 2 найкрасивіших коралових рифа  навпроти центрального пляжу і на острові Абу Начіш. Другий славиться рифом довжиною 1 км, але слід бути обережним  можуть бути підводні течії.

Поширений в Макаді Бей і віндсерфінг, найкращий час для занять цим видом водного спорту - з червня по вересень.

В екскурсійних бюро Макаді Бей туристам пропонуються поїздки для огляду визначних пам'яток інших регіонів Єгипту.

Гарячі тури в Макаді Бей найчастіше зустрічаються з липня по вересень (дуже жарко, температура повітря до + 35 ° С). Найбільш сприятливий клімат для подорожей з жовтня по грудень. Середня температура повітря вдень близько + 28 ° С, вночі - + 21 ° С, вода прогріта до + 26 ° С.

 

Путівник по Макаді Бей

Топ пам'яток:

  • Мадінат Макаді - найбільший в Єгипті гольф-клуб з величезним полем для гри, одна з головних визначних пам'яток курорту.
  • Makadi Water World - аквапарк, загальною площею 7000 кв. м, поділений на зони для дітей і дорослих. На його території близько 50 водних атракціонів. Розташований поблизу готельного комплексу Madinat Makadi.
  • Бубастис - стародавнє місто, одна з головних історичних пам'яток Єгипту. Серед руїн в околицях Макаді Бей збереглися фрагменти архітектурних пам'яток.
  • Острів Гифтун - відмінне місце для занять сноркелінгом.
  • Dolphin World - дельфінарій, де крім дельфінів виступають також морські леви афаліни, моржі і морські котики.

Корисно знати:

  • На курорті все магазини, ресторани і бари знаходяться в основному на території готелів.
  • У Макаді Бей немає автобусів або маршруток, дістатися до іншого міста можна тільки на таксі.
  • Основна частина пам'яток знаходиться в сусідніх регіонах.