TUI Україна в Єгипет

Відвідування дозволено. Усі, пов'язані з коронавірусом обмеження на в'їзд, з 17.06.2022 року сказовані. Для перетину кордону не потрібні ПЛР-тести та паспорти вакцинації. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Туроператор TUI є одним з провідних в нашій країні та частиною найбільшого міжнародного холдингу TUI Group. Це лідер в сфері туризму, який обслуговуює 30 млн клієнтів на рік у 180 країнах. До мережі входять філії, більше 300 готельних комплексів, 6 авіакомпаній (близько 130 літаків), 14 круїзних лайнерів і більше 3000 офісів продажу в Європі.

На базі українських туристичних агентств «Вояж Київ» і «Галопом по Європах» в 2009 році була заснована компанія TUI Україна, до складу якої у 2013 році також увійшов туроператор Turtess Travel. Щорічно TUI Ukraine організовує подорожі для понад 100 тисяч українських туристів, чим забезпечує собі лідерські позиції на ринку.

Сьогодні TUI Україна — компанія, що пропонує пляжний, екскурсійний, зимовий гірськолижний відпочинок на популярних курортах. Мандрівників можуть зацікавити тури в ОАЕ від TUI Україна, а також пакетні тури у пляжний сезон до Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Греції, Кіпру, Чорногорії, Хорватії. Для лижників та сноубордистів підготовлені тури в Австрію, Андорру, Францію, Болгарію та Італію. А для екскурсій найбільш популярні серед українських мандрівників Іспанія та Чехія. Але зауважте, напрямків, які можуть запропонувати вам у TUI Україна у десятки разів більше!

Якщо вас цікавить ціна путівки в Єгипет від ТУИ Україна, то ви можете звернутися до будь-якого офісу «Поїхали з нами» у вашому населеному пункті або замовити такий тур онлайн на сайті.

Збираємося до Єгипту

Єгипет — держава на північному сході Африки на берегах Червоного моря, територією якого протікає найдовша на планеті річка Ніл. Це без перебільшення одне з улюблених туристами місць відпочинку — влаштувати канікули на березі Червоного моря і помилуватися пірамідами не проти жителі різних країн світу. Секрет привабливості Єгипту криється у гармонійному поєднанні унікальної історичної спадщини і добре організованої туристичної інфраструктури країни. Це означає, що тут вам буде одночасно цікаво та комфортно, особливо якщо вибрати відпочинок в Єгипті від TUI Україна.

Чим привабливий Єгипет? Перш за все, розкішними готелями. У великих туристичних центрах — Шарм-ель-Шейху, Хургаді, Марса-Аламі, Дахабі — ви зустрінете готельні комплекси, схожі на палаци зі східних казок. Тут на туристів, які вирішили купити тур до Єгипту від TUI Україна, чекає 5-разове харчування у ресторанах різноманітних національних кухонь, а також басейни та водні гірки, фітнес-зали та спортивні майданчики, сади з екзотичними рослинами, spa-комплекси та багато іншого. У таких комплексах добре проводити час і в романтичній подорожі, і під час поїздки веселою дружньою компанією, і у випадку сімейних канікул із дітьми. Однак і в готелі з меншою кількістю зірок можна влаштувати незабутні єгипетські канікули, такі в нашому каталозі теж є.

Якщо хочете заощадити на перельоті та проживанні й витратити більше на захоплююче дозвілля, пам'ятайте про можливість купити гарячі тури в Єгипет від TUI Україна. Варіантів для такого тут безліч: екскурсії в Каїр та на плато Гізи, в Луксор і Карнакський храм або у Долину Царів у пустелі. Також можна вибрати дайвінг, кайтинг, джип-сафарі та інші розваги.

Ваш відпочинок точно буде незабутнім. І якщо ви прийняли рішення, то туроператор TUI Україна в Єгипет допоможе вам відправитися прямо зараз. Залиште заявку на сайті «Поїхали з нами» або зверніться за консультацією до наших менеджерів, зателефонувавши з будь-якого із зазначених телефонів.