Тури в Шрі-Ланку з Харкова

Збираємося в Шрі-Ланку з Харкова

Шрі-Ланка - мальовнича країна з розлогими пальмами на узбережжі Індійського океану. Рай, де на сніданок подають екзотичні фрукти, а вечерю при свічках на пляжі супроводжує неймовірної краси захід. Тури в Шрі-Ланку з Харкова дозволять добре відпочити і перейняти світогляд ланкійців, стати добрішими і спокійніше.

 

Як купити путівку в Шрі-Ланку?

Путівки за різними запитами пропонує безліч надійних операторів: Coral Travel, Anextour, Pegas Touristik, Tez Tour, Tui Ukraine, «Туристичний клуб», «Дельта Тревел», «Альф» та інші. Ціна турів в Шрі Ланку з Харкова порадує туриста з будь-яким бюджетом.

Підібрати кращу путівку допоможуть менеджери компанії Poehalisnami.ua в харківських філіях. У місті налічується 22 офісу в Московському, Дзержинському, Холодногірському, Шевченківському та Київському районах.

Відправитися в подорож можна тепер з рідного міста, без додаткових витрат на дорогу до столиці. Міжнародний аеропорт знаходиться в 12 км в південному напрямку від центру Харкова. Має у своєму розпорядженні трьома терміналами із загальною пропускною спроможністю 1700 пасажирів на годину.


Що потрібно знати туристам перед поїздкою в Шрі-Ланку?

До того, як купити путівку в Шрі Ланку з Харкова, врахуйте нюанси, які можуть вплинути на довгоочікувану відпустку.

Сезонність. Комфортне час для відпочинку без дощів - період з листопада по березень. Літо через рясні опади - низький, зате фінансово більш доступний сезон.

Пляжі. Побережжя усіяне дрібним чистим піском. Популярні серед туристів пляжі знаходяться на півдні і заході, східні ж малолюдні і славляться підводним світом.

Море. Шрі-Ланку омиває Індійський океан, води якого протягом року прогріті до +26 ... + 28 ° С.

Готелі. Переважно невеликі, що не резонують з природою і стоять на березі. Тут ви знайдете резорти всіх зіркових категорій.

Розваги. Переважає активне дозвілля на воді: серфінг, прогулянки на каное, снорклінг, рибалка. Нічне життя розвинена в Коломбо. На інших курортах час проводять за оглядом визначних пам'яток, участю в сафарі на слонах, відвідуванням Національних парків.

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест не пізніше 72 годин до вильоту. Після прибуття необхідно пройти ще один тест, вартість — 45$. І через 7 днів — ще один тест. Діти (в тому числі інфанти) також проходять обов’язкове тестування. Мінімальний термін перебування на острові — 14 днів. Основні туроператори відшкодовують вартість тесту.
Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Самоізоляція після повернення не потрібна.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Шрі-Ланки

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки