Тури Флоренцію

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Італії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Флоренції

Італійське місто, розташований на березі річки Арно, є колишньою столицею однойменної республіки. Незважаючи на порівняно скромні розміри (місто в 10 разів менше Риму), Флоренція щорічно приваблює туристів навідпочинок в Італії. Це пояснюється давньою історією і безліччю пам'яток архітектури, які знаходяться тут. Місто було засноване ще Юлієм Цезарем, але справжнього розквіту досяг в XIV-XVI століттях.


Відпочинок у Флоренції

Відпочинок у Флоренції в Італії краще планувати на квітень-травень або вересень-жовтень. Навесні середня температура повітря вдень становить +20-22° С,а восени - +22-25° С.Тому оглядати місцеві визначні пам'ятки, обідати в кафе і на трасах ресторанів дуже комфортно. Та й прогулянки по місту доставлять масу задоволення. Не дарма місто називають музеєм під відкритим небом. Гарячі тури до Флоренції дозволяють побачити місця, де жили і творили Петрарка, Аліг'єрі і Боккаччо. Також місто запам'ятається чудовими архітектурними ансамблями, створеними легендарними зодчими Альберти і Брунеллески.

Крім культурної програми, на курорті можна познайомитися з флорентійської кухнею, про яку складають легенди. Чого тільки варта Bistecca Fiorentina (кілограмовий стейк) або Lampredotto (яловичий рубець, фарширований томатами). Гарячі путівки до Флоренції можна рекомендувати сім'ям з дітьми, оскільки маленьким мандрівникам курорт запам'ятається «Музеєм для хлопчаків». Також підліткам сподобається в Музеї Стібберта, присвяченому зброї і збруї. Напевно дітей вразить і парк Піноккіо, розташований в годині їзди від міста. Якщо ж в пріоритеті оздоровчий відпочинок, радимо купити тур у Флоренцію і побувати на спа-курорті Монтекатіні-Терме. Він знаходиться недалеко від парку Піноккіо.

У місті багато готелів на будь-який смак. Вартість проживання в них залежить не тільки від категорії, а й місця розташування. Найдорожчі готелі знаходяться поруч з Пьяцца-делла-Синьйорія. Крім того, ціна на відпочинок визначається порою року. З квітня по жовтень вартість турів на 30% дорожче в порівнянні з відпочинком в низький сезон.

Зверніть увагу! Місто дуже популярний у туристів, тому краще купити путівку до Флоренції заздалегідь. Підібрати вигідний тур вам допоможуть менеджери poehalisnami.ua/ua.


Корисно знати

Топ пам'яток:

  • собор Санта-Марія-дель-Фіоре - символ міста і кращий зразок флорентійської архітектури;
  • галерея Уффіці - один з найважливіших європейських художніх музеїв;
  • Палаццо-Веккьо - палац, побудований на початку XIV століття, який є архітектурною перлиною Флоренції.

Особливості відпочинку:

  • Щоб побачити якомога більше, краще купити карту гостя Firenzeсard. Вона дає право на відвідування 72 музеїв за 3 дні і позбавляє від необхідності стояти в черзі.
  • Практично всі визначні пам'ятки міста розташовані недалеко один від одного, тому по Флоренції краще гуляти пішки.
  • На курорті розташовані відомі аутлет Barberino Outlet і Valdichiana Outlet, де можна вигідно купити товари відомих брендів.