Тури у Ріміні

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Італії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Ріміні

Знайомство з Італією можна почати з Ріміні. Це популярний європейський курорт з чудовими пляжами, гарною інфраструктурою і масою розваг.

Перші згадки про місто відносяться до 268 року до н.е. Тоді він називався Арімінум. Історія Ріміні тісно пов'язана з Римською імперією і Юлієм Цезарем. Саме в Ріміні, на площі Тре Мартири і перед переходом через річку Рубікон він вимовив легендарну фразу: «Хай буде жереб кинуто».

У Ріміні м'який середземноморський клімат, пляжний сезон триває з травня до кінця вересня. Найкомфортніше час-з червня по вересень, вода прогрівається до +25 ° С і вище, але немає сильної спеки. Вигідні ціни натури в Італіюспостерігаються в кінці травня і в жовтні. Погода ще досить тепла, а людей істотно менше.


Відпочинок в Ріміні

Відпочинок в Ріміні на море буде цікавий всім. Молодь залишиться в захваті від активних пляжних розваг, великої кількості нічних клубів і дискотек, а туристи з дітьми оцінять широкі упорядковані пляжі, тепле море з пологим дном. Якщо ви плануєте купити путівку в Ріміні, щоб зануритися в гучну нічну життя - вибирайте готелі в центрі курорту. Сім'ї з дітьми та шанувальники спокійного відпочинку віддають перевагу північну частину міста. Підібрати готель допоможуть в poehalisnami.ua/ua.

Загальна протяжність пляжної лінії-близько 15 км. Більшість пляжів платні, чисті з розвиненою інфраструктурою.

Вирішивши купити тур в Ріміні, варто розуміти, що відпочинок на цьому курорті відрізняється від Туреччини і Єгипту. Узбережжя забудовано невеликими готелями категорії 3-4 *. П'ятизіркових мережевих готелів дуже мало, відсутня і система харчування All inclusive. Максимум, що вам запропонують - легкий середземноморський сніданок. Але замовляючи гарячі путівки в Ріміні, можна не переживати про їжу. У місті працює близько 1,5 тисячі кафе і ресторанів, де завжди можна смачно поїсти. Найвідоміші з них розташовані в районі Марино Чентро і біля порту.

Шопінг - ще одна причина, чому популярні гарячі тури в Ріміні. У ТЦ Gros Rimini і Le Befane працюють бутики більшості відомих торгових марок. Популярний шопінг в Сан-Марино, який знаходиться 45 хвилин їзди.


Путівник по Ріміні

Топ пам'яток:

  • Тріумфальна арка Августа - найдавніша пам'ятка Ріміні. Вона була побудована в 27 г до н.е. на перетині найбільших торгових шляхів Римської імперії.
  • Замок Кастель Сісмонді, побудований в XV ст. і зберігся до наших днів.
  • Годинникова вежа і Палаццо Бріоль, зведені в XVI-XVII ст.
  • Міст Тіберія - найдавніше спорудження Ріміні.
  • «Італія в мініатюрі» - парк, де розташовані зменшені копії 270 пам'яток країни.
  • «Фіабіландія» - один з найбільших розважальних парків Європи.

Корисно знати:

  • Пересуватися по місту зручно на автобусі або трамваї, квитки продаються в тютюнових і газетних кіосках. Ціни на проїзд залежать від тривалості дії квитка: 0,88 євро-годину, 1,29-2 години, 2,84 євро-добу.
  • Магазини закриваються на обід з 12:30 до 13:30, у неділювихідний день.
  • Пляжі в Ріміні платні. Пройти до моря можна безкоштовно, але за відпочинок на березі доведеться заплатити. Ціни різняться в залежності від пляжу, найекономніший варіант - покупка абонемента.