Тури в Іспанію на травень

Іспанія в травні

Четверта за розміром країна Європи розташувалася на Піренейському півострові, між Атлантичним океаном і Середземним морем. Розвиток туризму в 1960-х роках зробило попередньо замовлені ігарячі тури в Іспаніюодними з найпопулярніших путівок в зону ЄС. Виберіть свій «пропускний квиток» в іспанську казку на сайті poehalisnami.ua/ua.


Чому туристи відправляються на відпочинок в Іспанію?

Мандрівників в першу чергу привертає пляжний відпочинок в Іспанії в травні по тій простій причині, що вода в цьому місяці поступово прогрівається до + 19-20 ° С. Найтепліше на Канарських островах, температура в Атлантиці піднімається до +20 ° С ще в перших числах місяця. Позасмагати можна в Мурсії, Севільї, Кордові.

Відпочинок в Іспанії на початку травня часто вибирають любителі водних видів спорту. На південних курортах вітряно, на море піднімаються хвилі-відмінні умови для кайтеров і серферів.

Молоді люди купують путівки в Іспанію в травні для поїздок на Ібіцу і танців в нічних клубах Мадрида, Валенсії, Барселони. Натовпи туристів відправляються у великі міста, де можна випити іспанського вина і станцювати фламенко прямо посеред вулиці в останніх променях заходу.

Придбати тур до Іспанії в травні варто заради культурно-екскурсійного відпочинку. Тепла погода встановлюється по всій території країни, розквітають знамениті іспанські сади. Це прекрасний час для прогулянок, огляду визначних пам'яток і гулянь на яскравих іспанських святах.


Що відвідати на курорті?

  • Драконові печерина острові Майорка-підземні зали з химерними сталагмітами і сталактитами, тихими озерами і шоу на озері Мартель.
  • Музей Сальвадора Далів місті Фігерас, Коста-Брава-світ химерних творінь генія мистецтва.
  • Сади Алькасарав Севільї, які розташовані в палаці XII-XIII ст., Збудованому в мавританському стилі. Сюди варто вирушити тим, хто вибрав відпочинок в Іспанії в кінці травня, коли розцвітають троянди і все ще пахнуть апельсинові дерева.
  • Свята в Мадриді-День міста (2 травня) і День Святого Ісидора (11 травня).
  • Темп Де Флорс-фестиваль квітівв Жироні, збігається з музичною подією A Capella.

Що потрібно знати туристу?

  • Найвигідніший і зручний транспорт у великих містах Іспанії-метро.
  • Не варто приймати за грубість дотик до малознайомого співрозмовника, для місцевих жителів це норма.
  • У католицькій країні шанують релігію, занадто відверте вбрання стане перешкодою для відвідування храмів і церков.
  • І звичайні, і нудистські пляжі в Іспанії доступні для всіх туристів, заплатити доведеться лише за шезлонг.
  • Стандартний розмір чайових в кафе і ресторанах-10%, в чек ця сума не включена.

Особливості відпочинку в травні

В останній місяць весни на північному сході і півдні країни починається пляжний сезон. Ціни на путівки піднімаються, але все ще трапляються недорогі гарячі тури в Іспанію в травні. У розпал літа такі пропозиції зустрічаються рідко.

На екскурсію можна відправитися в будь-яку частину країни. На півночі повітря прогрівається до +19 ° С, на північному сході-до +21 ° С, в центрі-близько +24 ° С. На півдні тепло, близько +25-27 ° С. На Канарах і Балеарах градусник показує +21-24 ° С.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки