Тури в Іспанію на червень

Спочатку про Іспанію

Іспанія - четверта за величиною країна в Європі, розташована в південно-західній частині. Атлантичний океан омиває іспанські берега з півночі і заходу, а південні і східні області мають вихід до Середземного моря.


Куди і чому туристи відправляються на відпочинок в Іспанію

Відпочинок в Іспанії в червні асоціюється з пляжними курортами. Коста-де-ла-Луз подарує спокійний відпустку: туристів тут порівняно мало. Коста-дель-Соль вважається найдорожчим курортом, де можна зустріти голлівудських зірок, політиків, спортсменів.

Якщо ви цінуєте чистоту берегів, купити тур до Іспанії в червні варто в Коста-Бланку. Пляжі курорту побили рекорд Іспанії за кількістю «Блакитних прапорів». До того ж, ціни в Коста-Бланке нижче, ніж в Коста-Дорада. Останній підходить сім'ям з дітьми. Тут функціонує найбільший в південній частині Європи парк розваг.

Тури в Іспанію в червні на двох пропонує Барселона. Це місто подарує не тільки пам'ятні пляжні канікули, а й можливість прогулятися по найромантичніших місцях Іспанії.

Затребуваним туристичним напрямком вважається і Мадрид. Столицю з такою кількістю пам'яток культури, архітектури краще відвідувати в демісезон, так як влітку тут жарко. Місто розташоване в самому центрі Піренейського півострова, без виходу до моря або океану.

Серед молоді популярні путівки в Іспанію в червні за тими напрямками, де кипить нічне життя: Майорка, Канарські острови, Ібіца, Менорка.


Що відвідати на курорті

  • Національний музей Прадопредставляє виставку живопису. Зал вміщає 8600 експонатів, разом з артефактами декоративно-прикладного мистецтва і скульптурами.
  • Кафедральний собор Діви Маріїрозташований в місті Бургос. Він являє собою будова зі складною архітектурою в дусі трьох епох: Ренесансу, Бароко і Відродження.
  • Мавританськийпалац, виконанийв арабському стилі, знаходиться в Севільї. Тут ростуть сади з апельсиновими і лимонними деревами, ходять павичі і плескалися золоті рибки в ставках.

Що потрібно знати туристу

  • Незважаючи на спекотний червень, в південній частині Іспанії випадають опади. Візьміть в дорогу теплий одяг.
  • Купуйте сувеніри подалі від визначних місць: там вони дорожче.
  • Іспанці відкриті і емоційні. Якщо при спілкуванні місцевий житель стоятиме надто близько і стосуватися вашої руки - не лякайтеся. Тут так прийнято.

Особливості відпочинку в червні

Путівка в Іспаніюз сайту poehalisnami.ua/ua подарує незабутній відпустку при будь-якому розкладі. У червні погода на всіх курортах півдня відмінна. Температура повітря в середньому 29 ° C, а води - 22 ° C. І тільки в Коста-дель-Соль атлантична течія залишає холодними води узбережжя. До слова, гарячий тур до Іспанії в червні -рідкість, оскільки настає туристична пора.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки