Тури в Іспанію на липень

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Відпочинок в Іспанії

Іспанія - це мальовнича природа, стародавня історія та культура, а також незабутній пляжний відпочинок. Прекрасно провести час тут можна в будь-який час року, але поєднати купання в морі і проведення часу на пляжі з оглядом визначних пам'яток - тільки влітку. Пляжний відпочинок в Іспанії краще всього планувати з червня по початок жовтня. Однак високий сезон припадає на липень-серпень, коли на курортах найтепліше.

Особливості відпочинку на курортах Іспанії в липні

Різноманітність курортів і їх географічне розташування дозволяють туристам вибирати путівки в Іспанію в липні з урахуванням своїх переваг до погоди. Найспекотнішим регіоном вважається Севілья, де стовпчик термометра знаходиться на позначці + 34-36 ° C, а самим прохолодним Сьєрра-Невада - гірський курорт. Тут повітря прогрівається до + 23-26 ° C. На таких популярних курортах, як Коста Брава, Коста Дорада, Коста дель Соль і Ібіца температура повітря в липні становить + 29-31 ° C, а вода в морі прогріта до + 22-24 ° C. Приблизно такі ж погодні умови і на островах Тенеріфе і Майорка. До кінця липня температура повітря підвищується ще на кілька градусів, оскільки на зміну йому приходить самий жаркий місяць - серпень.

Ви можете купити тур до Іспанії в липні і бути впевнені, що за час перебування практично не буде дощів. Опади в липні тут скоріше виняток з правил.

Погода в країні розташовує до комфортного відпочинку на пляжі, відвідування екскурсій і занять водними видами спорту. Сховатися від спеки можна відвідавши мальовничі гірські озера в Ібон-де-Тручас або чудові садиСабатіні в Мадриді і Мар і Муртра в Бланес. Якщо проводите свою відпустку разом з дітьми в Барселоні, обов'язково сходіть в зоопарк, акваріум, музей науки CosmoCaixa і парк атракціонів«Тибидабо».

Також відпочинок в Іспанії в липні - можливість відвідати фестиваль Сан Ферміна в Памплоні, свято сидру в Астурії, і повеселитися на масових гуляннях на честь дня Святого Якова.

Вартість відпочинку в липні

Відпочинок в цій гостинній країні краще планувати заздалегідь. Не варто розраховувати на гарячий тур до Іспанії в липні. У розпал сезону такі путівки зустрічаються вкрай рідко.

Купити пакетні тури в Іспанію в липні на двох з проживанням в готелі категорії 3 * по системі BB (тільки сніданок) можна за 1000-1300 $. Тижневий сімейний відпочинок з дитиною від 5 років в тризірковому готелі з харчуванням FB (триразове) буде коштувати на 300-500 $ дорожче. А вартість туру на двох із зупинкою в шикарних п'ятизіркових апартаментах на тиждень становить від 3000 $.

Довірте організацію літнього відпочинку в Іспанії, менеджерам компанії«Поїхали з нами».Велика готельна база дозволить нам підібрати кращі тури в Іспанію з урахуванням всіх ваших побажань.