Тури в Ель Гуну

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Купити тур в Ель Гуну варто, щоб насолодитися красою Червоного моря, оздоровитися та весело провести час у стилі all inclusive. Молодий курорт пропонує різноманітні активності та можливості для відпочинку та розваг.

Особливості курорту

Путівки до Ель Гуни дозволяють побувати в «єгипетській Венеції». Таку назву курорт отримав за унікальне планування – він складається з кількох островів, розділених каналами та з'єднаних мостами. Всі готелі та вілли виконані в одному архітектурному стилі, що створює гармонію в навколишньому ландшафті. Єдиний план забудови було затверджено ще на початку 90-х років минулого століття, і будівництво кожної нової споруди відповідає прийнятим нормам.

Виможете бути впевнені, що відпочинок пройде в гармонії з природою.Резорт визнано найбільш екодружнім курортом у країні – тут старанно дбають про захист навколишнього середовища.

Чим зайнятися на відпочинку?

  • Епіцентр розваг вважається Даунтаун або Ель-Кафр - це справжнє серце курорту з високою концентрацією магазинів, ресторанів, кафе, галерей та інших місць, цікавих туристам.
  • Варто прогулятися і головним морським променадом міста Abu Tig Marina, щоб помилуватися розкішними яхтами і перекусити з гарним видом на воду.
  • Гарячі тури в Ель Гуну припадуть до смаку любителям водного екстриму. Курорт славиться своїми міжнародними центрами дайвінгу та можливостями для занять водними видами спорту, такими як віндсерфінг, водні лижі, парасейлін.
  • Ті, хто шукає більш вишуканих розваг, можуть зайнятися верховою їздою або грати в гольф.
  • Любителям природи буде цікаво відвідати мангрові зарості на одному з пляжів, які ретельно доглядають і намагаються зберегти в первозданному вигляді.

Що щодо погоди?

Місцевий клімат характеризується жарким та сухим літом, м'якою та теплою зимою, а також численними сонячними днями протягом усього року.

  • Влітку денні температури можуть досягати +35...40 °C і більше, вода прогрівається до +25...30 °C.
  • Взимку клімат м'якший, але теплий. Денні температури повітря та середні температури морської води зазвичай коливаються в межах +20...25 °C, що робить Ель Гуну популярним зимовим курортом для туристів, які шукають притулку від холоду.
  • Регіон Червоного моря відомий своїми сильними вітрами, такими як пустельний Хамсін, який може дмути наприкінці лютого – березні. Це відбивається на популярності курорту серед любителів віндсерфінгу та кайтсерфінгу.

Ціна туру до Ель Гуни залежить від сезонності. Низька вартість відпочинку відзначається прохолодною вітряною зимою – крім новорічних та різдвяних свят, та спекотним літом. Пік цін та зростання відвідуваності припадає на максимально комфортні в кліматичному плані другу половину весни та початок осені. Загалом курорт цілий рік підходить для пляжного відпочинку та водних видів спорту.