Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Дахабі

Дахаб - невеликий курорт на березі Червоного моря. Тут не так добре розвинена розважальна інфраструктура, як в Хургаді або Шарм-ель-Шейху, проте все необхідне для комфортного відпочинку є: банки, пункти обміну валют, аптеки, супермаркети, ресторани, сувенірні лавки, служби таксі і т. Д. У Дахабі мало великих готельних комплексів, в основному це невеликі готелі і кемпінги.

Перші згадки про землі курорту датуються ще I-II століттям до н. е., коли набатейського мореплавці створили тут свій форпост. Стала розвиватися торговельна галузь. На березі Акабської затоки продавали коштовності, золото, тканини, хутра та інше.

Пізніше, після зникнення Набатейского царства, на території сучасного Дахаба оселилися кочують племена, і аж до 80-х років минулого століття Дахаб був просто оазою на узбережжі Червоного моря. Коли землі увійшла до складу Єгипту, влада зацікавилася місцевістю, створили спеціальну програму розвитку туристичної інфраструктури, в Дахабі з'явилися перші готелі, а сам курорт став користуватися великою популярністю серед дайверів.

На відміну від Шарм-ель-Шейха, розташованого в 100 км від Дахаба. Тут більш сухо і не так жарко. Завдяки складчатому рельєфу в Дахабі практично завжди вітряно. Температура повітря на курорті влітку - + 34 ° С, взимку - до + 15 ° С.

Клімат курорту залежить від рельєфу місцевості. Сильні перепади висот відображаються на температурних показниках. Повітря біля узбережжя влітку прогрівається до + 35 ° С, в гірських районах лише до + 19 ° С. Середній температурний режим води - + 21 ° С ... + 24 ° С. Грудень-березень - гірськолижний сезон. З травня по жовтень краще проводити час на пляжі.

Відпочинок в Дахабі

Дахаб розташований на узбережжі Червоного моря. Це місце для усамітнення з природою, тихого і спокійного відпочинку. На курорту відкриті бари, ресторани, сувенірні лавки, але немає великих парків розваг і гучних моллов, як в Хургаді, Каїрі чи Шарм-ель-Шейху.

Курорт ділиться на дві частини - туристичний центр, де розташовані готелі і більш розвинена інфраструктура, і село бедуїнів, куди їдуть туристи, щоб познайомитися ближче з національними традиціями єгиптян і пробувати місцеву кухню.

Через вітряною погоди і відсутності сильної спеки в літні місяці, Дахаб є популярним курортом серед любителів водних видів спорту. Найкраще місце для водних розваг - риф Лайтхаус.

Дайвінг в Дахабі вважається найдешевшим в Єгипті: вартість 45 хвилинного занурення з аквалангом приблизно 25 доларів. Особливість курорту в тому, що в багатьох місцях занурюватися можна прямо з берега. У Дахабі більше 30 дайв-сайтів, найвідоміший і небезпечний - Блакитна Діра з глибиною понад 100 м.

Крім активного відпочинку, в Дахаб приїжджають щоб відпочити на пляжі в спокійній обстановці без гучної музики і дискотек на узбережжі. До вибору пляжу варто поставитися уважно, так як не всі берега тут піщані і з пологим входом в море. Найбільш відповідний для купання - пляж в районі Лагуни.

На Дахабі розвинений екотуризм. В екскурсійних бюро пропонуються подорожі на верблюдах, джипах або піші походи в Синайські гори до пам'яток півострова: монастирю Св. Катерини, горе Мойсея і іншим.

Відпочинок в Дахабі можливий круглий рік. Найкращий час - весна і осінь. Літо не підходить для екскурсій, так як температура повітря в цей період до + 35 ° С, хоча в деяких екскурсійних бюро пропонують нічні прогулянки, коли спека спадає. Взимку температура води в морі опускається до + 20 ° С ... + 22 ° С, купатися можна, але для занять дайвінгом прохолодно.


Путівник по Дахабу

Топ пам'яток:

  • Блакитна діравходить в десятку найнебезпечніших для занурення місць в світі. Особливо популярний серед дайверів підводний тунель на глибині 56 м. Його утворює кораловий риф, де живуть різноманітні види риб.
  • Білий каньйонвважається одним з найкрасивіших місць в Єгипті. Щоб дістатися сюди, доведеться подолати спуски і підйоми, звивисті стежки і ущелини.
  • Риф Лайтхаус- улюблене місце дайверів і серферів.
  • Заповідник Рас-Абу-Галумплощею 500 кв. м. Тут знаходиться більше 165 видів унікальних рослин, а також мешкають рідкісні тварини, наприклад, даман, нубійський козел, смугаста гієна і червона лисиця.

Корисно знати:

  • У Дахабі рідко бувають крадіжки, місцеві жителі дуже привітні до туристів;
  • тут немає великих торгових центрів, розважальних парків і клубів, враховуйте це, плануючи відпочинок;
  • подбайте про сонцезахисні засоби, вони вам знадобляться як на пляжі, так і на екскурсіях;
  • практично всі пляжі Дахаба з кораловими рифами, носите спеціальне взуття, щоб випадково не поранитися;
  • варто розуміти, що шлях до Білого каньйону досить складний, ви не повинні боятися висоти і вузьких обмежених просторів, потрібно фізична підготовка;
  • в пустелі і заповіднику Рас-Абу-Галум мешкають небезпечні тварини, тому відправлятися сюди можна тільки в супроводі гіда.