TPG Домінікана

Відвідування дозволено. В'їзд без ПЛР-тестів. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Домінікани

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

TPG займає гідне місце серед великих туроператорів України. Компанія з успішно функціонує на ринку з 1994 року і має великий досвід з організації індивідуальних і корпоративних турів.

Серед авіапартнера TPG — тільки перевірені часом світові авіакомпанії: MAУ і Windrose (Україна), Air France (Франція), Lufthansa (Німеччина), Austrian Airlines (Австрія), SAS (Данія, Норвегія, Швеція), Baltic Airlines (Латвія), KLM (Нідерланди), Fly Dubai (ОАЕ). Такий список зберігає довіру клієнтів до TPG протягом довгих років.

Залишаючись на хвилі сучасних трендів в сфері організації подорожей TPG, активно розширює діапазон цікавих напрямків і збільшує дальність безпересадочних перельотів. Завдяки цьому туристам доступні тури від TPG в Домінікану, Таїланд, Танзанію, ПАР, Індонезію, на Сейшели. І на цьому компанія не зупиняється.

Крім екзотики, в арсеналі TPG представлений широкий вибір туристичної «класики»: Болгарія, Греція, Туреччина, ОАЕ, Чорногорія, Хорватія. А тури в Єгипет від TPG користуються попитом у будь-яку пору року.


Домініканський вояж з TPG

Домініканська Республіка — невелика держава на Антильських островах Карибського басейну. З нею сусідствує республіка Гаїті, яка не така популярна в якості туристичного напрямку. А ось Домінікана (в минулому колонія Санта-Домінго) вже багато років радо приймає туристів з усього світу, які приносять основний дохід економіці країни.

Природа острова робить його раєм для приїжджих: буйна тропічна рослинність, білосніжні піщані пляжі, ласкаве Карибське море. Варто сказати, що тури в Домінікану від Travel Professional Group дуже різноманітні. Серед них є весільні, новорічні, спортивно-екстремальні, екскурсійні та рекреаційні. Всі ці програми детально опрацьовані. Менеджери «Поїхали з нами» докладно розкажуть клієнтам про доступні пропозиції та допоможуть визначитися з найкращим варіантом, щоб підбір туру від TPG в Домінікану став легким і приємним заняттям.

Щоб після поїздки залишилися яскраві враження і оригінальні фото, варто зануритися в атмосферу острівного життя: оглянути архітектуру та історичні пам'ятки столиці Санто-Домінго, відправитися на полювання чи риболовлю, скуштувати національні страви, освоїти екстремальні види спорту.

Радимо бронювати тури заздалегідь, щоб придбати путівки від ТПГ в Домінікану за нижчими цінами.