Відпочинок в Рафаїлович

Відвідування дозволено. В'їзд без тестів. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Чорногорії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про курорт Рафаїлович

Рафаїлович - невеликий курорт, який знаходиться в 3 км від Будви, між Адріатичним морем і горами. Таке розташування формує середземноморський клімат. У минулому на місці містечка була рибальське село і тільки на початку XXI століття тут почали активно розвивати туризм. З тих пір пляжний відпочинок в Рафаїлович стабільно користується попитом серед бажаючих провести відпустку на берегах Адріатики.


Коли краще їхати в Рафаїлович і скільки це коштує?

Пляжний відпочинок в Чорногорії триває з червня по вересень. В цей період температура повітря коливається від +24 ° С до +30 ° С, а вода прогрівається до +24 ... + 25 ° С. Високий сезон припадає на липень-серпень. Це час вважається найдорожчим для відпустки. Економно відпочити можна в червні і вересні, купивши гарячі тури в Рафаїлович. Так, тижневий відпочинок в готелі категорії 3 * на двох обійдеться в 500-700 EUR. Знайти гарячі путівки в Чорногорію можна на сайті турагентства poehalisnami.ua/ua.

На курорті працюють готелі і вілли, розташовані в 50-200 метрах від моря. Ви можете купити тур в Рафаїлович і відпочити на піщаному пляжі протяжністю 2 км. На відпочинку крім купання можна зайнятися рафтингом і дайвінгом, прогулятися по набережній.


Путівник по м Рафаїлович

Топ пам'яток:

  • Острог - монастир, побудований в скелі;
  • Дурмитор - такої кількості озер на обмеженій ділянці немає ніде в світі;
  • Будва - найдавніше місто в Адріатиці.
  • грот «джерело душ», він же «грот сирен». Розташований поблизу від житлової зони Рафаїлович, поруч зі скелею Весло. Місце цікаве тим, що печера вертикально йде на глибину близько 30 м, привертає красивими підводними пейзажами. Якщо любите дайвінг, дізнавайтеся, яка ціна путівки в Рафаїлович в теплий сезон і обов'язково побувайте в цьому місці!

Корисно знати:

  • Якщо ви орендуєте машину, поцікавтеся наявністю стоянки біля готелю. У маленькому містечку часто виникають складності з паркуванням.
  • У готелях біля моря влітку шумно. Якщо ви любите тишу, вибирайте готель у видаленні від пляжу.
  • У країні добре розвинене транспортне сполучення, тому можна легко дістатися до інших курортів.