Тури в Герцег Нові

Відвідування дозволено. В'їзд без тестів. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Чорногорії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Герцег-Нові

Плануючи пляжний відпочинок в Чорногорії, варто розглянути один з найпопулярніших курортів цієї країни — Герцег-Нові. Місто на узбережжі південного європейського фьорду було засноване ще в 1382 році. Сьогодні воно приваблює туристів пейзажами Боко-Которської бухти, теплим морем, старовинними фортецями та доступними цінами.

Відпочинок в Герцег-Нові

Герцег-Нові знаходиться на схилі гори Орьен, потрапити на яку можна, подолавши не один десяток сходів. Тому серед місцевих жителів часто зустрічається назва «місто тисячі сходинок». І хоч підніматися по ним непросто, відпочинок в Герцег-Нові дарує тільки позитивні емоції.

Як і у всій курортній Європі, poehalisnami.ua/ua рекомендує відпочивати в Чорногорії влітку та на початку осені, в високий сезон. Вже у травні повітря прогрівається до +22 °С, але море ще прохолодне. Середня температура влітку — +28...30 °С, тому тури в Герцег-Нові в цей час користуються великим попитом. Оскільки протягом року стовпчик термометру рідко опускається нижче відмітки 15 °С, відпочивати тут можна хоч цілий рік — якщо не купатися в морі, то насолоджуватися гірським повітрям.

Вода в бухті чиста, бірюзового відтінку. Галькові, піщані, дикі пляжі тягнуться вздовж усього узбережжя. Плануючи відпочинок з дітьми в Герцег-Нові в Чорногорії, можна бути спокійним щодо безпечної інфраструктури, наявності всіх необхідних зручностей. У затоці є прекрасні місця для дайвінгу та снорклінгу, а орендувавши човен, ви відкриєте для себе ще більш мальовничі куточки Боко-Которської бухти.

Придбати тур в Герцег-Нові в сезон буде коштувати від 850 USD за двох, в залежності від тривалості відпочинку, класу готелю, типу харчування.

Путівник по Герцег-Нові

Топ пам'яток:

  • Морська та Турецька фортеці — збереглися в первозданному вигляді з XIV і XVII ст. відповідно.
  • Годинникова вежа — місцеві жителі до цих пір звіряють по ній час.
  • Блакитна печера  природна пам'ятка міста. Всередину потрапляють сонячні промені, переломлюються в морській воді і створюють гарне бірюзове світіння.

Корисно знати:

  • Орендувавши авто, ви можете відвідати відразу дві країни за одну відпустку, адже хорватський Дубровник знаходиться всього в 40 км.
  • Поруч розташований грязьовий курорт «Ігальско Блато» з широким вибором оздоровчих процедур.