Туніс - країна з багатою історією і білосніжними пляжами ...

Олександра Яблонська
31.03.2015
Для початку, Туніс розташований в Африці, тому клімат там нагадує клімат Єгипту. Влітку там може бути дуже жарко - до 40 градусів, але, як і в Єгипті, Туніська спека переноситься досить легко через сухість повітря. Весна і осінь - прекрасна пора для відпочинку в цій країні - для тих, хто не любить надмірну спеку.
Туніс має складну і заплутану історію. Він був завойований фінікійцями в 1100 році до н.е. У цей період було засновано місто Карфаген, який до 3 століття до н.е. стає великим торговим центром. Пізніше, Карфаген був завойований римлянами, зруйнований, а територія міста перетворена в провінцію Риму «Африка». Пізніше Туніс став частиною Османської імперії, а в 19 столітті потрапив під французький протекторат.

древній-туніс.jpg

Зараз, звичайно ж, Туніс - незалежна держава, але вся різноманітна вікова історія позначилася на культурі країни. Своєю історією тунісці пишаються і розповідають її всім туристам. Особливо сильний слід у їхній свідомості (напевно тому, що був останнім) залишив французький протекторат. Як це не дивно, але кожна людина в Тунісі, крім рідної мови, зобов'язаний знати французьку на дуже високому рівні, інакше він не зможе вступити до вищого навчального закладу. А найчастіше, жителі Тунісу володіють досконало ще й англійською.
Французи також залишили їм у спадок мистецтво виготовлення вина. Деякі види, що виготовляються в Тунісі, цілком можуть конкурувати з французькими. Серед різних видів є навіть «сіре вино». Воно виготовляється зі спеціального сорту винограду, що росте на піску. Ще у них дуже смачні і різноманітні сири, що також, мабуть, дісталося їм від французів.

вино і сири в тунісе.jpg

Корінні жителі Тунісу - бербери. Вони живуть в пустелі і займаються різними ремеслами і розведенням верблюдів. Їх можна побачити, поїхавши на екскурсію в пустелю. Але, звичайно ж, диких берберів сьогодні побачити важко, хіба що Ви самостійно підете углиб пустелі. Ті бербери, яких показують туристам, адаптовані до цивілізованого життя і заробляють гроші на туристах, яким їх показують.

Корінні жителі Тунісу бербери.jpg

Готелі в Тунісі, в основній своїй масі не дуже нові. Не у всіх з них великі території. Тому до вибору готелю в Тунісі потрібно поставитися серйозно. Звертати увагу на дату споруди, зірковість, читати відгуки.

Чим Туніс може пишатися, так це пляжами. Омивається водами Середземного моря, він має широкі пляжі з дуже дрібним, схожим на борошно, білим піском. За відчуттями - цей пісок схожий на оксамит.

Туніс-пляж.jpg

Так, ще один дійсно вагомий привід для гордості - таласотерапія, яку тунісці освоїли досконало. А навчили їх цьому, знову ж таки, французи. Це лікувальні процедури, пов'язані з морським кліматом, морем, водоростями, грязями та ін. При чому, це не вважається суто косметичними процедурами, а саме лікувальними. Ціни на них в Тунісі дуже лояльні, що приваблює сюди величезну кількість європейців: як то кажуть, і відпочити, і полікуватися.

таласотерапія в Тунісе.jpg

Загалом, в Тунісі є на що подивитися. Тут Ви можете отримати як відмінний пляжний відпочинок, так і пізнавальну екскурсійну програму. А хто бажає, може пройти комплекс процедур таласотерапії. Так що вперед, до пізнання нових країн!
Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!