Самі маловивчені місця планети

Яніна Роговська
11.09.2014

Здається, що людська нога вже ступала всюди. Однак це зовсім не так. На нашій планеті все ще залишаються невивчені куточки. Давайте поглянемо на місця, які при всьому технологічному процесі, людина так і не зміг пізнати до кінця.

Гренландія

1212_22.png

Це царства льоду і снігу, де понад 80% території знаходяться під крижаним покривом. І це не просто найбільший острів у світі, це ще й неймовірні кліматичні умови, де льодовик розмірів в 10-поверхова будівля сусідить з цвітінням диких квітів в тундрі і проживають в океані китами.

Північні гори Колумбії

1212_23.png

Кожен раз при нових дослідженнях цієї місцевості, вчені виявляють абсолютно нові види фауни і флори. В основному ж ще 50 років тому гори «ізучалі№» селяни злочинці і партизани. І по сьогоднішній день Північні гори Колумбії - все ще не популярні серед туристів.

ліси Амазонки

1212_24.png

Не дивлячись на те, що зараз навіть організовують тури по лісах Амазонки, велика їх частина все ще залишилося невивченою. Тут в первозданному вигляді збереглися деякі представники тваринного і рослинного світу, а деякі племена все ще ведуть первісний спосіб життя.

Намібія

1212_25.png

Пустелі Намібії залишилися недоторканими. Потік туристів поступово збільшується, ймовірно, що скоро ці території забудують готелями. Але місцева влада щосили намагаються захистити дику природу і вибудовують свій заповідник.

Трістан да Кунья

1212_26.png

Крихітний архіпелаг в Атлантичному океані, що належить Британській Короні. Тільки один острів архіпелагу населений. Населення не перевищує 272 осіб. Острів став свого роду національним заповідником, проте гості тут бувають вкрай рідко.

Гори Ганкар Пуенсум

1212_27.png

Ці дивовижні гори все ще не вивчені людиною, біля підніжжя їх знаходиться крихітна село. Навіть самі знамениті альпіністи не наважуються піднятися на вершині цієї гори через важкодоступного маршруту і військового конфлікту між Тибетом, Бутаном і Китаєм.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!