куточок інтроверта

Яніна Роговська
11.09.2014

Іноді так хочеться усамітнення, ніяких натовпів в ресторанах, ніяких шумів автомобілів. Для справжніх інтровертів і любителів усамітненого відпочинку ми зробили підбірку найкрасивіших і малолюдних місць на планеті.

Ладакх, Індія

1212_14.png

Маленьке село Лех високо в горах - неймовірної краси місце. Сюди приїжджає не так багато туристів. Найчастіше європейські екстремали, рідше ті, хто прийшов сюди в пошуку Шамбали. Дорога з Маналі в Лех - мабуть, найпрекрасніше видовище в світі. Неймовірні гірські пейзажі, буйство зелених і білих фарб, старовинні храми.

Рейні, Норвегія

1212_21.png

Рейні - це маленьке рибальське село на арктичному острові Москенес. Населення Рейні складає всього 329 чоловік. Загалом, якщо ви ще під враженням від серіалу «Вікінги» або просто хочете відчути себе героєм норвезької саги - вирушайте сюди.

Манарола, Італія

1212_16.png

Крихітка Манарола знову зійшла з листівок. Рибальський місто в Лігурії на півночі Італії чомусь ще не такий популярний серед туристів, але тим і прекрасний. Він розкинувся на скелі, грізно нависає над береговою лінією. Історія міста почалася в 1338 році, коли тут звели храм. Він, до речі, зберігся недоторканим.

Цзючжайгоу, Китай

1212_17.png

Таких сіл тисячі по всьому Китаю, колись вони служили оплотом для солдатів. Про них все ще не знають туристи, а тому тут безлюдно. Приїжджайте сюди, щоб побачити справжню автентичну китайську культуру.

Ез, Франція

1212_18.png

Середньовічна село немов все ще живе в тій епосі. Будинки не поміняли свій зовнішній вигляд: все ті ж вузенькі вулички. Її називають «орлиним гніздом» за її розташування. А знаходиться вона на висоті 427 метрів над рівнем моря.

Морро-де-Сан-Паулу, Бразилія

1212_19.png

Ось що таке справжній райський куточок на землі. Це один з найбільш безлюдних острівних міст в світі. Дістатися сюди можна тільки на човнах, які регулярно виходять з Сальвадору. На острові заборонено використання автомобілів. А переміщаються тут на міні-тракторах.

Сіракава-го, Японія

1212_20.png

Сіракава-го - це традиційне японське поселення, яке славиться своїми гостроверхими будиночками. Вони побудовані таким чином для того, щоб витримувати сильні снігопади. Село оточують густі хвойні ліси і пагорби.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!