Аеропорти майбутнього

Яніна Роговська
11.09.2014

Давайте перемістимося в майбутнє, і для цього нам не знадобиться машина часу. Ми просто відправимося в подорож по найсучаснішим аеропортам світу. Це не просто транзитні зони, набиті бутиками та ресторанами, це свій, окремий світ, в якому втілені останні досягнення людства.

Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса, США

1212_7.png

Неймовірної форми аеропорт немов зійшов з картинок футуристичних коміксів 60-х років. Чотиригранна «Вежа часу» розповідає нам про історію дивовижного міста за допомогою слайдів з оптичними ілюзіями, відсилаючи нас в золоту епоху Голлівуду. Весь термінал оснащений світлодіодними екранами, які цілодобово транслюють панорами Каліфорнії.

Аеропорт Чангі, Сінгапур

1212_8.png

Аеропорт, який вражає своїми розмірами. Це п'ятиповерхова будівля, де пальми і ліани сусідять з водоспадами, кінотеатром, декількома тоннами скла і садом метеликів. У 2017 році тут відкриється перша в світі системи біометричного сканування і цифровий посадки на рейс, яку можна буде здійснити за допомогою програми на смартфоні. А ще через рік тут з'явиться цифровий магазин, де ви зможете придбати товар, просто просканувавши його.

Міжнародний аеропорт Нью-Делі, Індія

1212_9.png

Неймовірний Аеропорт Нью-Делі запам'ятається кожному завдяки своєму неймовірному оформлення. Стіни, прикрашені руками з міді, кожна з яких заввишки в 15 метрів - це не може не здивувати. Крім того, тут можна придбати парфумерію і ювелірні прикраси, просто просканувавши код товару смартфоном.

Міжнародний аеропорт Кувейт, Кувейт

1212_10.png

Чи готові переміститися на 50 років вперед? Перший аеропорт в світі працює на енергозберігаючих технологіях, футуристичний дизайн, інтерактивні дисплеї, сади з водоспадами і навіть міні-системи віртуальної реальності - все це є тут.

Міжнародний аеропорт Франкфурт-на-Майні, Німеччина

1212_11.png

Один з найжвавіших аеропортів в Європі побудований в неймовірному стилі. Тонкі і витончені конструкції - символ майбутнього. Тут так само є цифрові вітрини, кілька розважальних центрів і живі стіни з квітів.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!