Самі незвичайні школи світу

Яніна Роговська
11.09.2014

Поки в нашій країні триває активний дискурс стосовно системи оцінювання знань, введення другої державної і інших питань, десь далеко для шкіл відводять найнеймовірніші приміщення. Чи сприяє це зростання знань учнів - питання без відповіді. А ось увагу привертає точно.

Школа з бамбука, Колумбія

1212.png

Нова школа «Центр дитинства» повністю побудована з бамбука. Це центр раннього розвитку для обдарованих дітей. Територія розділена на десять навчальних зон, столові приміщення, ігрові кімнати, творчі студії і навіть свій облаштований город. У центрі всього - діти, школа славиться не тільки незвичайним дизайном, але і інноваційною системою навчання.

Сонячна школа, Індія

1212_1.png

Драконові школа Білого лотоса - справжній витвір мистецтва, що розташувалося в Гімалаях на півночі Індії. Справа в тому, що школа повністю забезпечується за рахунок сонячних батарей. Крім того, будівля побудована таким чином, щоб залишатися стійким навіть при сильних землетрусах, які характерні для даної галузі. Тут навчаються діти від трьох і до 18 років. Учні з самого раннього років обов'язково вивчають англійську.

Гімназія «Жан Луркат», Франція

1212_2.png

Сучасне французьке архітектурне бюро побудувало цю школу, оснастивши її своїми прекрасними внутрішніми двориками та пішохідними галереями. Будівля вже встигло стати символів маленького містечка Сен-Дені, що під Парижем.

Дитячий садок «Луп», Китай

1212_3.png

Останнім часом Китай відрізняється ультрасучасними будівлями. Будівля виконана в лаконічній біло-блакитній гамі, а вікна оформлені у вигляді ілюмінаторів. На даху установи знаходиться дитячий майданчик зі штучною травою, пофарбована вона в усі кольори веселки.

Школа Моріса Дюрефле, Франція

1212_4.png

І знову Париж, точніше його передмістя. У комуні Лувьє колись знаходився старовинний монастир, після його перетворили в тюрму. Зараз же це одне з найпрестижніших музичних навчальних закладів країни. Територія школи розділена на 24 класи, два концертні зали і свою бібліотеку.

Плаваюча школа, Нігерія

1212_5.png

Дивовижна школа знаходиться серед нетрів міста Макоко. Вона була відкрита зовсім недавно, а проект школи розробив голландський архітектор, Кунді Адеймі. Велике будова була зведена прямо на воді. Електрика ця школа отримує від сонячної батареї, встановленої на даху.

Школа Panyaden, Таїланд

1212_6.png

Дивовижна школа зі своїм басейном і красивою ігровим майданчиком вчить малюків вищої математики, бойовим мистецтвом і догляду за тропічними рослинами. Шкільні меблі виконана з глини, бамбука і переробленого дерева.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!