Найкрасивіші готелі-замки

Яніна Роговська
29.09.2014

У наш час зовсім не обов'язково мати титул, щоб пожити в замку. Зараз двері розкішних старовинних будівель розкриті для кожного, хто готовий заплатити солідну суму.

Hôtel de la Cité, Франція

3434_10.png

Більше тисячі років ця фортеця служила для захисту міста Каркассон від ворогів. Тепер же її стіни вкривають відвідувачів готелю de la Cité. І, хоча фортеця має тисячолітню історію, про неї по-справжньому дізналися тільки після виходу фільму про Робін Гуда з голлівудським актором Кевіном Костнером. Готель оточує прекрасний сад, є своя величезна літній майданчик, де на сніданок годують кращою французькою випічкою.

Efendi Hotel, Ізраїль

3434_11.png

Цей готель розташовується в особняку епохи правління тут Османської імперії. Більше 8 років тисячі рестораторів працювали над тим, щоб повністю відтворити інтер'єр будівлі. У льохах хрестоносців розмітили винний льох і турецьку лазню. Тури в Ізраїль

Pousada Do Porto, Португалія

3434_12.png

Колись це був палац Фрейшу в вишуканому стилі бароко. Весь палац це номера, спа-салони, ресторани і зали відпочинку. У готелю є свій розкішний басейн, а які види відкриваються з вікна номера - це не описати словами.

Palazzo Viviani, Італія

3434_13.png

Замок 13 століття має трагічну історію. Не раз він ставав причиною чвар і кровопролитних воєн. Добре, що спорудження вціліло, і тепер кожен бажаючий може пожити в ньому. Тут можна знайти апартаменти на будь-який гаманець: від люксових апартаментів в головному палаці до маленьких романтичних номерів в старій фортеці. Гарячі тури в Італію

Romantik Parkhotel Wasserburg Anholt, Німеччина

3434_14.png

Замок розташувався прямо на озері в небольщшом парку. Це романтична споруда, яка тепер є готелем. У найстарішій частині замку також знаходиться приватний музей, що складається з експонатів колекції князів Зальм-Зальм. Кожен бажаючий також може ознайомитися з рідкісними старовинними виданнями в місцевій бібліотеці.

Vestibul Palace, Хорватія

3434_15.png

Будівля була побудована ще в римську епоху, тобто йому близько двох тисяч років. Пізніше тут були зведено невеликі вежі в епоху Середньовіччя і Відродження. Найдивовижніше: готель обставлений в стилі хай-тек, тут ультрасучасна меблі сусідять з римськими кам'яними стінами.

Hrubá Skála, Чехія

3434_16.png

Готель розташувався на самій вершині скелі серед заповідника. Він був побудований ще в 14 столітті і постійно переходив з рук в руки, його грабували австрійці і шведи, він служимо санаторної зоною і будинком профспілок. Зараз це розкішний готель з затишними номерами та неймовірними видами.

Ashford Castle, Ірландія

3434_17.png

Замок 13 століття знаходиться на березі озера. Про нього знає кожен ірландець, а в 1939 році споруда перетворилася на готель. Прямо в номерах знаходяться стародавні лицарські обладунки і полотна середньовічних художників. Крім того, вам запропонують спробувати полювання на лисиць, покататися на конях і половити форель в місцевому озері.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!