Найкрасивіші грецькі острови

Яніна Роговська
29.09.2014

Безумовно, Грецію можна відкривати нескінченно. І в черговий раз ми захоплюємося цією дивовижною країною з багатою історією. А сьогодні ми оглянемо найкрасивіші грецькі острови.

Скіатос

Цей острів все ще не такий популярний серед туристів. Сюди почали заїжджати туристичні групи після виходу на екрани в 2008 році фільму « Mamma Mia! »З тих пір сюди щороку приїжджають, то шанувальники самого фільму, то любителі усамітненого відпочинку і прекрасних пейзажів. Тут є свій яхт-клуб, а білосніжні будиночки і прозора вода роблять місце ідилічним.

3434_18.png

Парос

Колись цей острів був небувало багатий завдяки своїм мармуровим шахтам. Їх не існує вже тисячі років і місто живе за рахунок туристичної інфраструктури. Це місце не настільки переповнене людьми, як той же Міконос. Тут більше молоді і виндсерферов.

3434_19.png

Ідра

Ідеальний острів для любителів усамітненого відпочинку. Тут на пляжах немає натовпів туристів, добираються сюди виключно по морю, а будь-який транспорт, крім коней - заборонений. Саме ці прості правила зробили острів настільки екологічно чистим. Зараз сюди з'їжджаються музиканти і художники для натхнення.

3434_20.png

Наксос

У стародавні часи це місце вважалася обителі розпусти. А все тому що, острову протегував Діоніс. Зараз ситуація зовсім інша - це тихе і спокійне місце, помережане церквами візантійської епохи і оливковими гаями. Тут можна спробувати смачний узо і закусити свіжим інжиром.

3434_21.png

Мілос

Місце ще не відоме серед турістов.Остров знаходиться на вулкані. Добре, що дрімає. Сюди приїжджають серфери і насолоджуються чудовими видами блакитної води, білосніжних скель і чистих пляжів.

3434_22.png

Закінф

Це місце також називають "островом черепахи". Тут знаходиться знаменита бухта навазі, на якій розкидані руїни корабля контрабандистів. Сюди варто приїхати, щоб своїми очима побачити блакитні печери - це система морських гротів. Поєднання блакитної води і білосніжних скель - неймовірно красиво.

3434_23.png

Кефалонія

Почніть з відвідування барвистих сіл Фіськардо і Асос. Після рушайте в подорож по прекрасному озеру Меліссані, яке знаходиться в лісовій печері. І не забудьте відвідати Ітаку - батьківщину Одіссея, цей острів знаходиться зовсім поруч. Після можна піднятися на кефалонскіе гори і зустріти захід. У місцевих селах вас за копійки пригостять смачним сиром і вином. Відпочинок в Греції

3434_24.png

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!