винні подорожі

Яніна Роговська
02.10.2014

Куди можна відправитися цієї осені, щоб випробувати найкраще вино? Осінь дарує останні промені сонця. Так чому б не насолодитися ними на одній з кращих терас в світі, попиваючи смачне вино?

Італія

erer_17.png

Італійське виноробства - це тисячолітня історія, це багатюща культура найстаріших виноробних регіонів в світі - Тренто, Тоскана і Ломбардія .. Раніше тут вироблялося вино для кращих королівських будинків. До речі, з недавнього часу особливо популярними стають сицилійські вина. Тут з'являються великі виноробні цехи і відроджуються старі традиції. А в багатьох містах в листопаді проходить винний фестиваль.

Франція

erer_18.png

Ми радимо відвідати у вересні Бургундію і спробувати місцеві піно нуар і шардоне. Тут також проходить великий фестиваль вина, на якому можна спробувати кілька сортів молодого вина врожаю цього року. До речі, тут навіть є винні тури по Ельзаської дорозі. Ви оглянете кілька виноробів, приватних льохів, повечеряти в одній з місцевих сіл і продегустуєте нові сорти вин.

Португалія

erer_19.png

Якщо ви любитель більш оригінальних смаків, вам потрібно відвідати Алту Дору - винний регіон в Португалії. Тут виноград збирають аж до жовтня. Є багато винних спа-готелів, які пропонують пройти курс винороба. Вас навчать не тільки процесу приготування вина, але також правильному закупорювання пляшки і наклеювання етикеток. У вересні варто відвідати острів Мадейра: відпочинете на місцевих пляжах і випробуєте місцевий сорт вина.

Іспанія

erer_21.png

Іспанська культура споживання вина - це щось зовсім незвичайне, що не мають інших аналогів в Європі. Тут вино п'ють часто, їм навіть обливаються на "Винною битві", яка щороку проходить у вересні в Ріоху. Якщо плануєте оглянути Барселону, після відвідайте передмістя - тут ціле зосередження приватних виноробів, в які проводять екскурсії з дегустацією.

Кіпр

erer_22.png

У Лімассолі щороку у вересні і серпні проходить фестиваль вина. Ви побачите не тільки божевільний парад і отримаєте можливість безкоштовної дегустації, але також самі поучаствуете в танцях на вині. Найкращий сорт - Коммандрія. Це вино бурштинового кольору, солодке. Воно має свою багату історію. Коли його почали виробляти Госпітальєри, ще в 13 столітті вони відкрили тут кілька виноробів.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!