Самі незвичайні басейни в світі

Яніна Роговська
06.10.2014

Нас дивують не тільки природні шедеври, а й рукотворні. А часом то, що створено руками людини вражає навіть саму витончену фантазію. Сьогодні ми вирушаємо в подорож по самих незвичайних басейнів світу.

Найглибший

uiui_10.png

У 2007 році в Брюсселі був побудований найглибший басейн в світі. Його глибина становить 33 метри, а обсяг води перевищує 2,5 млн. Літрів. Басейн розділений на секції за допомогою спеціальних платформ, перша секція глибиною всього в 5 метрів, так що там може поплавати будь-який бажаючий. А ось в глибоку секцію спускаються тільки професійні дайвери. Це місце вже давно стало їх тренувальною базою. У басейні підтримує тепла температура, що дає можливість дайверам вивчати дно без спеціальних гідрокостюмів.

самий портативний

uiui_11.png

Цей басейн називають "кораблем купання". Тепер кожен може поплавати в річці Шпрее, яка вже давно є дуже брудним місцем для купання. Для створення такого басейну була використана звичайна баржа. А не так давно басейн почали накривати навісом, взимку він перетворюється в плавучу сауну.

Найвищий

uiui_12.png

Неймовірний басейн знаходиться на даху хмарочоса в Сінгапурі , звідси відкривається приголомшливий вид на Південно-Китайське море. Крім того, довжина такого басейну 150 м. Спочатку здається, що вода з басейну зливається вниз з хмарочоса. Насправді ж такий ефект досягнутий завдяки спеціальній дренажній технології.

Найбільший

uiui_13.png

Дивишся на фото цього басейну, і здається ніби це ціле узбережжі, а не створений руками людини водойму. Цей грандіозний басейн знаходиться в Чилі, його протяжність більше 1,5 км. Найдивовижніше - вода тут справді морська, вона поставляється в басейн за допомогою спеціального механізму. Тут проводяться змагання з вінд-серфінгу, є навіть свій міні яхт-клуб.

Найяскравіший

uiui_14.png

Червоний басейн знаходиться в Таїланді. Насправді такий ефект досягнутий зовсім безневинно: вся справа в ідеально прозорій воді і яскраво-червоному кахлі на дні. Так що ризику забарвитися після купання в такому басейні немає.

Найнебезпечніший

uiui_15.png

Лас-Вегас завжди дивував своїм підходом до туристичної інфраструктури. Не так давно тут відкрився єдиний в усьому світі басейні, де кожен бажаючий може поплавати серед акул. Благо, безпеку забезпечує пластикова трубка, яка відокремлює морських хижаків від відвідувачів.

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!