Де відпочивати влітку?

Олександра Яблонська
16.04.2015

Від весни плавно переходимо в літо. Саме цей сезон по праву вважається сезоном відпусток. Саме влітку все різко кидаються бронювати собі відпочинок. І саме влітку часто буває ситуація, що всі місця в готелях вже зайняті.

Цей сезон вважається «високим» в туризмі, і оператори в основному не дають знижок на гарячі тури. Попит високий, ціни максимальні. Але і запропонувати є що. Влітку на туристичному ринку представлений дуже широкий вибір популярних напрямків, в тому числі бюджетних. Розглянемо їх докладніше.

Тури до Туреччини по праву займають топові позиції серед літніх напрямків. Прийнятні ціни, м'який клімат, тепле чисте море - все це розташовує до комфортного відпочинку. Величезний вибір готелів: для молодіжного/сімейного, тихого/гучного, пляжного/екскурсійного відпочинку або шопінгу. Практично всі з них можуть запропонувати тип харчування All Inclusive. А це означає, що вам не потрібно думати ні про які додаткові витрати, крім, звичайно ж, сувенірів. Величезна безліч готелів, що спеціалізуються на сімейному відпочинку. У них ви знайдете ігрові майданчики, дитячу анімацію, дитячі кімнати, в яких з вашою дитиною пограють, поки ви займаєтеся своїми справами, спеціальне дитяче меню. Загалом, одне задоволення для тих, хто хоче розслабитися і насолодитися гарною кухнею, купанням і спілкуванням з близькими людьми.

відпочинок в Туреччині летом.jpg

Єгипет - назвати його річним напрямком важко, т. К. Температура в цій країні влітку може досягати 50 градусів за Цельсієм. Однак в цей період тури в Єгипет користуються попитом у наших співвітчизників через приємною ціни (зниженою в несезон).

Болгарія - дуже популярна країна за рахунок декількох факторів: дуже прийнятна ціна, особливо для автобусних турів, територіальна близькість до України, схожість клімату (можна сміливо вивозити дітей). У Болгарії в основному їдуть сім'ями, з дітьми, тому що в цій країні дуже зручні пляжі для купання саме дітей (пологі заходи в море, тепла вода і мілководді). Напевно це один з важливих чинників того, що на узбережжях Болгарії розміщено величезна кількість дитячих таборів, які збирають дітей з усього світу. Тури в дитячі табори Болгарії можна бронювати так само, як і звичайні тури. Ціни теж радують: вони приблизно рівні цінам на відпочинок в українських дитячих таборах.

болгарія летом.jpg

Україна - багато хто воліє відпочинок в рідній країні. Основними факторами такого вибору є: територіальна близькість, рідний менталітет і мову, відсутність необхідності робити закордонний паспорт і оформляти візи. Враховуйте і відносну бюджетность цього напрямку. Наприклад, готелі в Затоці можна знайти на будь-який гаманець. В Україні є де відпочити: у нас є свої моря, свої гори, свої гарні річки та озера. Але не всі про це знають. Проблемою також є і те, що в Україні поки дуже слабо розвинена туристична інфраструктура, і рівень сервісу в багатьох готелях, пансіонатах або господарствах залишає бажати кращого. Проте, в нашій країні повно гідних місць, які є сенс відвідати. Але це тема для окремої статті.

Тури в Грецію також користуються популярністю влітку. Напевно, немає тієї людини, яка не хотіла б хоча б раз там побувати. Адже Греція - це колиска цивілізації і культури. Вона поєднує в собі комфортний пляжний відпочинок, багату історію і дивну кухню.

греція летом.jpg

Тури в Грузію раніше не були особливо популярними, швидше за все, тому, що не було пропозиції. Але за останні кілька років ця країна гарненько налагодила туристичну інфраструктуру і стала приймати велику кількість туристів. Грузинський колорит, кухня, природа - це те, на що є сенс подивитися.

Влітку вас також чекають: Хорватія, Чорногорія, Іспанія   (Пляжний відпочинок), Італія, Туніс, Ізраїль.

Екскурсійна Європа традиційно в тренді, але для піших прогулянок може бути спекотно. Все-таки сезон європейських автобусних турів припадає на весну та осінь.

Тури для літнього відпочинку найкраще замовляти навесні, поки діє раннє бронювання (зазвичай до 31 березня). У цій акції оператори пропонують знижки на тури до 50%, що істотно впливає на ціну. Але навіть якщо ви не встигли на раннє бронювання, ціни на літні тури навесні будуть нижче, ніж в літній період.

Так що відпочивайте вигідно! І приємного вам відпустки!

Попередня стаття Наступна стаття
Сподобалася стаття? Поділіться нею в соцмережах або підписуйтесь на розсилку!
Ми надсилаємо цікаві статті всього раз на тиждень.
Підписуйтесь на розсилку і отримайте книгу про подорожі!