Тури до В'єтнаму на листопад

Захід осені у В'єтнамі

У порівнянні з жовтнем в'єтнамський листопад більше сухою. На більшій частині території дощі йдуть рідше, в регіонах спостерігається незначна зміна температурних екстремумів. Але фахівці з poehalisnami.ua попереджає: загальні погодні умови півночі, центру та півдня разюче відрізняються. Щоб відпочинок у В'єтнамі в листопаді залишив приємні спогади, важливо правильно вибрати курорт для поїздки.


Особливості відпочинку в листопаді

Подорож в центральну частину країни варто відкласти, тут в цей час бушують урагани і тайфуни, трапляються повені. На півночі добігає кінця сезон дощів, температура знижується до +26 ° С, а море остигає до +22-23 ° С. Поніжитися під сонцем і отримати золотистий загар можна на півдні, особливо сприятлива погода стоїть на крайній південній частині Индокитайского півострова.

На пляжний відпочинок у В'єтнамі в листопаді з дитиною вирушайте на острів Фукуок або в Вунгтау. Ці респектабельні курорти орієнтовані на спокійне проведення часу далеко від шуму. Температура води біля узбережжя досягає +26-27 ° С, піщані пляжі чисті. У парі годин їзди від Вунгтау і на відстані короткої перельоту з Фукуока розташований Хошимін, де можна повеселитися в величезному аквапарку «Дам вересня».

Тур до В'єтнаму в листопаді купують і шанувальники серфінгу. Високі хвилі манять любителів покататися на дошці з вітрилом і без біля Фантьета і Муйне. Активні розваги чекають туристів поблизу Нячанга, на пляжі «Бай Дай» для підкорення бурхливого моря збираються професійні серфери.

Погода на півночі сприяє екскурсійного туризму. +23-26 ° С і відсутність рясних опадів-оптимальні умови для знайомства з визначними пам'ятками столиці. У Ханої варто відвідати місця, пов'язані з красивою легендою про черепаху, що потягла меч імператора Ле Лоя під воду. Туристичні маршрути включають прогулянки до Озера повернутого Меча, Вежі Черепахи, Храму Нефритової гори. До храму веде Міст Хук-улюблена фотолокація молодят і закоханих пар.

У список рекомендованих екскурсій в листопаді обов'язково входить відвідування фестивалю Ок Ом Бок. Кхмери готують підношення місячним божеству в подяку за хороший урожай, і просять не обділяти їх щедрістю в наступному році. Святкування супроводжується традиційними сімейними ритуалами, запуском в небо паперових голубів і спуском запалених свічок вниз по річці. Завершується торжество гонками на човнах в Шокчанг.


Вартість путівок до В'єтнаму в листопаді

Вартість путівки до В'єтнаму в листопаді вище ціни аналогічного жовтневого туру. 10 днів в тризірковому готелі в курортній зоні обійдуться приблизно в 2040 USD. Десятиденний відпочинок в хорошій «четвірці» в «сухому» регіоні коштує не менше 2170 USD. За такий же час, проведене в «п'ятірці», ви заплатите від 2390 USD.

Ціна путівки до В'єтнаму в листопаді з проживанням в одному з кращих п'ятизіркових курортів рівня люкс перевищує 3000 USD. Оптимальні за умовами і вартості тури шукайте в нашому каталозі. Щоб заощадити, рекомендуємо планувати поїздку на кілька місяців вперед.«Гарячі»тури до В'єтнаму на листопад з'являються рідко.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі В'єтнаму

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки