Тури до В'єтнаму на листопад

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі В'єтнаму

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Захід осені у В'єтнамі

У порівнянні з жовтнем в'єтнамський листопад більше сухою. На більшій частині території дощі йдуть рідше, в регіонах спостерігається незначна зміна температурних екстремумів. Але фахівці з poehalisnami.ua попереджає: загальні погодні умови півночі, центру та півдня разюче відрізняються. Щоб відпочинок у В'єтнамі в листопаді залишив приємні спогади, важливо правильно вибрати курорт для поїздки.


Особливості відпочинку в листопаді

Подорож в центральну частину країни варто відкласти, тут в цей час бушують урагани і тайфуни, трапляються повені. На півночі добігає кінця сезон дощів, температура знижується до +26 ° С, а море остигає до +22-23 ° С. Поніжитися під сонцем і отримати золотистий загар можна на півдні, особливо сприятлива погода стоїть на крайній південній частині Индокитайского півострова.

На пляжний відпочинок у В'єтнамі в листопаді з дитиною вирушайте на острів Фукуок або в Вунгтау. Ці респектабельні курорти орієнтовані на спокійне проведення часу далеко від шуму. Температура води біля узбережжя досягає +26-27 ° С, піщані пляжі чисті. У парі годин їзди від Вунгтау і на відстані короткої перельоту з Фукуока розташований Хошимін, де можна повеселитися в величезному аквапарку «Дам вересня».

Тур до В'єтнаму в листопаді купують і шанувальники серфінгу. Високі хвилі манять любителів покататися на дошці з вітрилом і без біля Фантьета і Муйне. Активні розваги чекають туристів поблизу Нячанга, на пляжі «Бай Дай» для підкорення бурхливого моря збираються професійні серфери.

Погода на півночі сприяє екскурсійного туризму. +23-26 ° С і відсутність рясних опадів-оптимальні умови для знайомства з визначними пам'ятками столиці. У Ханої варто відвідати місця, пов'язані з красивою легендою про черепаху, що потягла меч імператора Ле Лоя під воду. Туристичні маршрути включають прогулянки до Озера повернутого Меча, Вежі Черепахи, Храму Нефритової гори. До храму веде Міст Хук-улюблена фотолокація молодят і закоханих пар.

У список рекомендованих екскурсій в листопаді обов'язково входить відвідування фестивалю Ок Ом Бок. Кхмери готують підношення місячним божеству в подяку за хороший урожай, і просять не обділяти їх щедрістю в наступному році. Святкування супроводжується традиційними сімейними ритуалами, запуском в небо паперових голубів і спуском запалених свічок вниз по річці. Завершується торжество гонками на човнах в Шокчанг.


Вартість путівок до В'єтнаму в листопаді

Вартість путівки до В'єтнаму в листопаді вище ціни аналогічного жовтневого туру. 10 днів в тризірковому готелі в курортній зоні обійдуться приблизно в 2040 USD. Десятиденний відпочинок в хорошій «четвірці» в «сухому» регіоні коштує не менше 2170 USD. За такий же час, проведене в «п'ятірці», ви заплатите від 2390 USD.

Ціна путівки до В'єтнаму в листопаді з проживанням в одному з кращих п'ятизіркових курортів рівня люкс перевищує 3000 USD. Оптимальні за умовами і вартості тури шукайте в нашому каталозі. Щоб заощадити, рекомендуємо планувати поїздку на кілька місяців вперед.«Гарячі»тури до В'єтнаму на листопад з'являються рідко.