Тури в Даламан

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Даламані

Невеликий південний курорт Туреччини розташувався на стику Егейського і Середземного морів, які зливаються воєдино у гирла річки Даламан. Сам місто знаходиться в 6 км від узбережжя. До пляжного району Саригерме можна дістатися на долмуш або таксі. Невелика незручність не зіпсує пляжний відпочинок в Даламані, оскільки міські готелі організовують для туристів трансфер до пляжу і назад.

Археологічні розкопки доводять, що історія регіону сягає корінням в кам'яний вік. У XIII столітті до н. е. тут була грецька колонія. За сотні років територія переходила у володіння персів, держави Лікія, сельджуків, османів.

Туризм в Даламані почав розвиватися після відкриття міжнародного аеропорту в 1987 році. Тут приземляються чартерні рейси з туристами, які тримають шлях в Мармарис, Фетхіє і на інші прилеглі курорти.

Якщо ви вирішили купити путівку в Даламан влітку, приготуйтеся до спеки і сухого повітря. Середня температура становить +33 ° С, вода прогріта до + 25-26 ° С. Зима тепла, але волога: при +15 ° С нерідко дощить. Вода в морі в цей час остигає до +16 ° С. Однак навіть взимку тут можна зустріти туристів, які приїхали викупатися в гарячих джерелах.


Відпочинок в Даламані

Придбати тур в Даламан варто любителям екстриму і спокою. Туристична інфраструктура курорту розвивається, але готелів і відпочиваючих тут поки що небагато. Кращі резорти традиційно розташовані біля узбережжя. Вони володіють великою територією, працюють за системою «Все включено» і забезпечують комфортні умови у відповідності зі своєю категорією. Ціни на проживання невисокі, що обумовлює доступну вартість турпутівки в Даламан.

Пляжі Даламан чисті, затишні. До багатьох з них можна дістатися тільки по воді, тому на курорті популярний прокат човнів, катерів і яхт. Найпопулярніші з загальнодоступних пляжів - Ізтузу і Сарсали.

Ізтузу - це довга піщана коса з дрібним кварцом і пологим дном, підходить для відпочинку з дітьми. Сюди припливають большеголовие черепахи карети-карети, щоб відкласти яйця і дати життя новому поколінню.

Сарсали - громадський кам'янистий пляж з недорогий орендою шезлонгів і парасольок. Поруч розташовані стародавні руїни, в тіні яких можна сховатися від сонця. Окремо варто виділити 5-кілометровий дикий пляж Даламан, що простягнувся вздовж річки до аеропорту.

З розваг в Даламані найбільш популярні яхтинг і рафтинг. Туристи купують гарячі путівки в Даламан, щоб проплисти на рафті по двом річковим маршрутам різної складності: для початківців і професіоналів. Поблизу пляжу Ізтузу занурюються під воду дайвери. Цінителі більш спокійного проведення часу можуть відправитися на екскурсію або відпочити в термальних джерелах.


Путівник по Даламані


Топ пам'яток

 • Залізничнастанція, до якої не прокладені рейки. Найближче полотно розташоване в 100 км від Даламан.
 • Центр дослідження черепахна пляжі Ізтузу, де лікують постраждалих від рук людини логгерхедов.
 • Міри гробницісеред руїн античного селища Каунос.
 • ОзероКейджегіз, з якого бере початок річка Даламан.
 • Термальні сірчаніджерела, в яких, згідно з легендою, купалася грецька богиня Афродіта.

Корисно знати

 • Найвища вартість туру в Даламан встановлюється влітку, розпал туристичного сезону припадає на липень-вересень.
 • Залізничну станцію в місті побудували помилково, переплутавши з проектом будиночка для відпочинку султана. В результаті мисливська резиденція була зведена в Олександрії, а станція - в Даламані.
 • На курорті є ресторан Akkaya Garden Restaurant, де гостей розсаджують нема за столиками, а на деревах.
 • Шопінг в Даламані розвинений слабо, але крамничок з турецькими сувенірами вистачає.
 • Досвідчені мандрівники рекомендують в Даламані сідати тільки в жовті таксі з шашечками на даху, вартість проїзду в них фіксована. Приватні таксисти можуть завищувати ціни в два-три рази.
 • Аеропорт розташований в 6 км від міста. Дістатися до центру можна на автобусах, розклад підлаштовано під приліт літаків.
 • Гарячі тури в Даламан можна знайти в каталозі poehalisnami.ua. Підібрати путівку вам допоможе експерт з туризму - менеджер компанії «Поїхали з нами».