Тури в Даламан

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест за 72 години до вильоту або експрес-тест на антигени SARS-CoV-2 за 48 годин до вильоту. Заміною тестам може послужити довідка про пройдений курс вакцинації або довідка про перенесений COVID-19 в останні 6 місяців. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Даламані

Невеликий південний курорт Туреччини розташувався на стику Егейського і Середземного морів, які зливаються воєдино у гирла річки Даламан. Сам місто знаходиться в 6 км від узбережжя. До пляжного району Саригерме можна дістатися на долмуш або таксі. Невелика незручність не зіпсує пляжний відпочинок в Даламані, оскільки міські готелі організовують для туристів трансфер до пляжу і назад.

Археологічні розкопки доводять, що історія регіону сягає корінням в кам'яний вік. У XIII столітті до н. е. тут була грецька колонія. За сотні років територія переходила у володіння персів, держави Лікія, сельджуків, османів.

Туризм в Даламані почав розвиватися після відкриття міжнародного аеропорту в 1987 році. Тут приземляються чартерні рейси з туристами, які тримають шлях в Мармарис, Фетхіє і на інші прилеглі курорти.

Якщо ви вирішили купити путівку в Даламан влітку, приготуйтеся до спеки і сухого повітря. Середня температура становить +33 ° С, вода прогріта до + 25-26 ° С. Зима тепла, але волога: при +15 ° С нерідко дощить. Вода в морі в цей час остигає до +16 ° С. Однак навіть взимку тут можна зустріти туристів, які приїхали викупатися в гарячих джерелах.


Відпочинок в Даламані

Придбати тур в Даламан варто любителям екстриму і спокою. Туристична інфраструктура курорту розвивається, але готелів і відпочиваючих тут поки що небагато. Кращі резорти традиційно розташовані біля узбережжя. Вони володіють великою територією, працюють за системою «Все включено» і забезпечують комфортні умови у відповідності зі своєю категорією. Ціни на проживання невисокі, що обумовлює доступну вартість турпутівки в Даламан.

Пляжі Даламан чисті, затишні. До багатьох з них можна дістатися тільки по воді, тому на курорті популярний прокат човнів, катерів і яхт. Найпопулярніші з загальнодоступних пляжів - Ізтузу і Сарсали.

Ізтузу - це довга піщана коса з дрібним кварцом і пологим дном, підходить для відпочинку з дітьми. Сюди припливають большеголовие черепахи карети-карети, щоб відкласти яйця і дати життя новому поколінню.

Сарсали - громадський кам'янистий пляж з недорогий орендою шезлонгів і парасольок. Поруч розташовані стародавні руїни, в тіні яких можна сховатися від сонця. Окремо варто виділити 5-кілометровий дикий пляж Даламан, що простягнувся вздовж річки до аеропорту.

З розваг в Даламані найбільш популярні яхтинг і рафтинг. Туристи купують гарячі путівки в Даламан, щоб проплисти на рафті по двом річковим маршрутам різної складності: для початківців і професіоналів. Поблизу пляжу Ізтузу занурюються під воду дайвери. Цінителі більш спокійного проведення часу можуть відправитися на екскурсію або відпочити в термальних джерелах.


Путівник по Даламані


Топ пам'яток

 • Залізничнастанція, до якої не прокладені рейки. Найближче полотно розташоване в 100 км від Даламан.
 • Центр дослідження черепахна пляжі Ізтузу, де лікують постраждалих від рук людини логгерхедов.
 • Міри гробницісеред руїн античного селища Каунос.
 • ОзероКейджегіз, з якого бере початок річка Даламан.
 • Термальні сірчаніджерела, в яких, згідно з легендою, купалася грецька богиня Афродіта.

Корисно знати

 • Найвища вартість туру в Даламан встановлюється влітку, розпал туристичного сезону припадає на липень-вересень.
 • Залізничну станцію в місті побудували помилково, переплутавши з проектом будиночка для відпочинку султана. В результаті мисливська резиденція була зведена в Олександрії, а станція - в Даламані.
 • На курорті є ресторан Akkaya Garden Restaurant, де гостей розсаджують нема за столиками, а на деревах.
 • Шопінг в Даламані розвинений слабо, але крамничок з турецькими сувенірами вистачає.
 • Досвідчені мандрівники рекомендують в Даламані сідати тільки в жовті таксі з шашечками на даху, вартість проїзду в них фіксована. Приватні таксисти можуть завищувати ціни в два-три рази.
 • Аеропорт розташований в 6 км від міста. Дістатися до центру можна на автобусах, розклад підлаштовано під приліт літаків.
 • Гарячі тури в Даламан можна знайти в каталозі poehalisnami.ua. Підібрати путівку вам допоможе експерт з туризму - менеджер компанії «Поїхали з нами».