Anex Tour Туреччина

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест не пізніше 72 годин до вильоту. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Після повернення потрібна самоизоляція з додатком «Дій. Вдома» або довідка про негативний ПЛР-тест.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Історія оператора Anex Tour в Україні почалася в 2005 році. Сьогодні компанія - один з лідерів в туристичному бізнесі і працює з максимальною кількістю популярних напрямків.

На світовому ринку Anex заявив про себе ще раніше - в 1996 році, а в 2020-му вже більше семи десятків офісів компанії відкриті по всьому світу.

Anex Tour чітко дотримується своєї місії і цінностей. Перш за все це висока якість сервісу, використання інноваційних розробок для бізнесу, співпраця з відповідальними і надійними партнерами. Керівництво стежить за рівнем професійної компетенції фахівців і постійно працює над розширенням асортименту подорожей.

Найпопулярніші напрямки, за якими компанія організовує тури - це курорти Єгипту, Іспанії, Болгарії, Туреччини, Андорри, Тунісу, Греції, Таїланду , Домініканської Республіки, Шрі-Ланки. Лідер цієї десятки, звичайно, Туреччина. Придбати тур до Туреччини від Anex Tour - найкраще рішення для тих, хто цінує комфорт в поїздці за розумні гроші.

Східна казка з Anex Tour

Турецька Республіка омивається чотирма морями: Середземним, Егейським, Мармуровим і Чорним. Середземноморський клімат на узбережжі дуже розташовує до пляжного відпочинку і занять дайвінгом, тому гарячі тури в Туреччину від Anex Tour так затребувані.

Взимку країна пропонує туристам провести час на гірськолижних курортах. Ця сфера ще молода, але вже досить розвинена, і сподобається новачкам в гірськолижному спорті, а також сім'ям з дітьми.

Універсальність Туреччини проявляється не тільки в погоді, а й у можливостях для розваг. Туроператор Anex до Туреччини запрошує молодь на дискотеки Кемера і Мармаріса, сім'ям підійде Аланья і Анталія. Спраглі пригод можуть відправитися в похід по Лікійської стежці, а в гонитві за інтелектуальними задоволеннями їдьте на екскурсію по Стамбулу або відвідайте Ефес.

Ваш відпочинок в Туреччині від Anex Tour буде спланований до найменших нюансів. Бренд співпрацює з турецькими готелями різних категорій на всіх відомих курортах. Налагоджено і зв'язку туроператора з авіакомпаніями, які здійснюють перельоти по головним напрямкам. На такому ж високому рівні відбуваються рейси від Anex Tour в Єгипет , Туніс, ОАЕ та інші країни Сходу.