Anex Tour Туреччина

Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест за 72 години до вильоту або експрес-тест на антигени SARS-CoV-2 за 48 годин до вильоту. Заміною тестам може послужити довідка про пройдений курс вакцинації або довідка про перенесений COVID-19 в останні 6 місяців. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Історія оператора Anex Tour в Україні почалася в 2005 році. Сьогодні компанія — один з лідерів в туристичному бізнесі і працює з максимальною кількістю популярних напрямків.

На світовому ринку Anex заявив про себе ще раніше — в 1996 році, а в 2020-му вже більше семи десятків офісів компанії відкриті в усьому світі.

Anex Tour чітко дотримується своєї місії і цінностей. Перш за все це висока якість сервісу, використання інноваційних розробок для бізнесу, співпраця з відповідальними і надійними партнерами. Керівництво стежить за рівнем професійної компетенції фахівців і постійно працює над розширенням асортименту подорожей.

Найпопулярніші напрямки, за якими компанія організовує тури — курорти Єгипту, Іспанії, Болгарії, Туреччини, Андорри, Тунісу, Греції, Таїланду, Домініканської Республіки, Шрі-Ланки. Лідер цієї десятки, звичайно, Туреччина. Придбати тур до Туреччини від Anex Tour — найкраще рішення для тих, хто цінує комфорт в поїздці за розумні гроші.

Східна казка з Anex Tour

Один з найпопулярніших напрямків у оператора — гарячі путівки Анекс Тур в Туреччину. Широкий вибір готелів, чудовий сервіс від оператора і завжди привабливі ціни допомагають менеджерам компанії «Поїхали з нами» пропонувати своїм туристам надзвичайно вигідні умови.

Турецька Республіка омивається чотирма морями: Середземним, Егейським, Мармуровим і Чорним. Середземноморський клімат на узбережжі дуже розташовує до пляжного відпочинку і занять дайвінгом, тому гарячі тури в Туреччину від Anex Tour так затребувані.

Взимку країна пропонує туристам провести час на гірськолижних курортах. Ця сфера ще молода, але вже досить розвинена, і сподобається новачкам в гірськолижному спорті, а також сім'ям з дітьми. Завдяки активному розвитку сфери зимового відпочинку, гарячі тури Анекс Тур в Туреччину на лижі зустрічаються все частіше і радують адекватною ціною, і сервісом, який можна сміливо порівнювати з кращими альпійськими курортами.

Універсальність Туреччини проявляється не тільки в погоді, а й у можливостях для розваг. Туроператор Anex до Туреччини запрошує молодь на дискотеки Кемера і Мармаріса, сім'ям підійде Аланья і Анталья. Спраглі пригод можуть відправитися в похід Лікійською стежкою, а в гонитві за інтелектуальними задоволеннями їдьте на екскурсію по Стамбулу або відвідайте Ефес.

Ваш відпочинок в Туреччині від Anex Tour з допомогою наших менеджерів буде спланований до найменших нюансів. Бренд співпрацює з турецькими готелями різних категорій на всіх відомих курортах. Налагоджено і зв'язок туроператора з авіакомпаніями, які здійснюють перельоти за головними напрямками. На такому ж високому рівні відбуваються рейси від Anex Tour в Єгипет, Туніс, ОАЕ та інші країни Сходу.

Наші менеджери допоможуть зорієнтуватися у неймовірній кількості пропозицій відпочинку, виконають для вас пошук туру Анекс Тур в Туреччину, що відповідатиме усім вашим побажанням та критеріям. Тури в Туреччину від Анекс Тур з менеджерами «Поїхали з нами» — це ідеальний тандем для розкішного відпочинку.