Тури в Фуджейру

Йде пошук турів

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Фуджейре

Фуджейра - одинзсемиеміратів ОАЕ.Розкішнийкурортзактивнорозвиваєтьсяінфраструктурою,де можна тихоіпо-сімейномувідпочити.Середвсіхеміратів тількиФуджейразнаходитьсянаберезіОманської затоки.Протяжність берегової лінії - 90кілометрів. БОльшачастинапляжівналежитьготелям. Практично у всіх комплексах єбасейни, ресторани, ігрові кімнати та навіть дайвінг-центри.Підібратиготель можнанабудь-якийбюджет:відтрьохдоп'ятизірок.

Першізгадки про еміраті вписьмовихджерелахдатуютьсяVIIстоліттям.Тодінаузбережжізнаходився невеликемістечкоФуджейра,названийначесть морськоготечії. Довгий часЕльФуджайразнаходився в складі Шарджі і тільки в1901році емірат проголосили незалежною.АнгліяжвизналаФуджейруокремимеміратомлишев1953році. Туристичну галузь в Фуджейрі стали розвивати недавно, проте емірат вже встиг стати одним з найпопулярніших курортів ОАЕ, куди щорічно приїжджають відпочивати тисячі мандрівників.

Фуджейралежить всубтропічномупоясі.Середня температура повітря взимку-+21 ° ...+26 ° С.Температуриводивзимовийперіоднеопускаєтьсянижче+17 ° С.Самий жаркий період вФуджейрізтравняпожовтень.Позначка термометра піднімаєтьсявід+30 ° Сдо+40 °.Опади бувають рідко.Сезондощівтриваєблизькодесятиднів, вріквипадаєблизько13смопадів.

Відпочинок в Фуджейрі

Емірат Фуджейра розташований на березі Оманської затоки Індійського океану і відокремлений від решти частини країни горами Хаджар. Завдяки цьому клімат на курорті м'який і комфортний для відпочинку.

На першій і другій берегових лініях розташовані трьох-, чотирьох- і п'ятизіркові готелі. На узбережжі знаходиться безліч розваг: туристам пропонуються круїзи на катері або яхті, дайвінг, сноркелінг, підводне полювання і морська рибалка.

Придбати тур в Фуджейру допоможе компанія «Поїхали з нами». Менеджери підберуть для вас варіанти від перевірених туроператорів з оптимальним співвідношенням «ціна - якість». У турагентства також бувають і гарячі путівки в Фуджейру, що дозволить відпочити на курорті за зниженою ціною.

Фуджейра - справжній рай для любителів занурення з аквалангом. Під час підводного плавання можна милуватися не тільки багатою флорою і фауною Індійського океану, а й подивитися на затонулі судна. На узбережжі працюють школи дайвінгу для новачків. Для нічних занурень туристів возять на Акулячий острів. Заняття сноркелінгом проводяться у скелі Мартіні: біля її підніжжя водяться безліч морських мешканців, за якими хочеться спостерігати, затамувавши подих.

Також відпочинок на Фуджейрі надасть вам можливість подивитися на бої биків, верблюжі перегони і відправитися в сафарі на джипах по пустелі. Щоб пережити настільки насичений подіями відпустку, вам знадобиться лише купити путівку в Фуджейру.

Пляжі в Фуджейрі чисті і доглянуті з різнокольоровим піском. На диких пляжах нерідко можна зустріти черепах. У затоці Омана мешкають яскраві тропічні рибки, дельфіни і навіть невеликі акули. Але не варто боятися: акули в затоці безпечні для людини. Найбільш привабливі місця для пляжного відпочинку - Аль-Ака, Дібба аль-Фуджейра і пляж Корфаккан, що знаходиться в 25 км від курорту.

У Фуджейрі комфортні погодні умови відпочинку цілий рік. Найдорожчепутівка в ОАЕбуде коштувати з листопада по березень - температура повітря в цей час тримається в межах + 24 ° - + 30 ° С, вода в затоці прогріта до + 22 ° С. Низьким туристичним сезоном вважається кінець весни і літо, як раз в цей період можна вигідно придбати гарячі тури в Фуджейру.

Путівник по Фуджейрі

Топ пам'яток

  • Форт, який перебуває в Старому місті. Був побудований в 1670 році. Завдяки численним реставраціям, зараз форт виглядає як величезний замок.
  • Археологічний музей. У музеї знаходяться предмети побуту поселень Фуджейра різних епох.
  • Ель-Хейл- колишня резиденція одного з правителів ОАЕ, яка вразить вас своєю величчю і красою.
  • Мечеть Аль-Бадія, побудована більше 500 років тому.
  • Село Спадщини- музей під відкритим небом, де головні експонати - предмети східного побуту і традиційні арабські житла різних століть.
  • Айн-Аль Гамур. Це лікувальні гарячі мінеральні джерела, в яких можна скупатися. А заодно і зміцнити здоров'я.

Особливості відпочинку:

  • Мовного бар'єру в готелях не існує. З кожним роком в курортній зоні все більше російськомовного персоналу. Щоб порозумітися в місті, необхідно знати англійську на базовому рівні (або взяти з собою розмовник).
  • Сувеніри ручної роботи на пам'ять найкраще купувати на п'ятничному ринку. Насправді, він працює кожен день. Торгуватися при покупці можна і потрібно, так можна істотно знизити ціни і непогано заощадити на шопінг.
  • У Фуджейрі варто обов'язково спробувати вуличну їжу, яка завжди приготовлена зі свіжих і якісних продуктів. Більш того, любителям національної кухні варто відвідати місцеві кафе. Деякі страви можна знайти тільки в Фуджейрі.
  • При бажанні можна орендувати машину. Для цього потрібно тільки водійське посвідчення. Рух - правосторонній, покажчики є в арабському і англійському варіантах, дорожні знаки зрозумілі. Багато безкоштовних парковок.